Yearly Archives: 2019

/2019

Demonstracja w Białymstoku i jej pokłosie

By |2019-07-22T11:48:24+01:00Lipiec 22nd, 2019|Felietony|

Niechetnie, ale z obowiązku, widząc gorąca dyskusję, jaka rozgorzała pod moim ostatnim wpisem w mediach społecznościowych o sytuacji w Bialymstoku - kilka słów o demonstracjach, prawach człowieka, "marszach równości" LGBT, gender i tak dalej. Myślę, że powinnam jasno przedstawić moje stanowisko.

Projekt Meat. Odcinek 001 – Herrenvolk, Bieniuk i Esmeralda

By |2019-07-22T00:05:03+01:00Lipiec 22nd, 2019|Polityka|

Pierwszy odcinek z cyklu Projekt Meat prowadzonego przez Piotra Wrońskiego i Daniela Stypułkowskiego. O tym, kto chciał, bym odstąpił od walki z rynkiem żywego towaru. Zbiórka na Projekt "Meat" (Mięso Herrenvolku).

Nie wpuścili niepełnosprawnych do Muzeum Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach

By |2019-07-21T23:19:08+01:00Lipiec 21st, 2019|Kultura|

W mieśce rodzinnym największego z Polaków doszło do niebywałego skandalu. Jak poinformowała siostra Małgorzata Chmielewska w niedzielę 21 lipca 2019 roku nie wpuszczono do Muzeum Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach wycieczki osób niepenosprawnych. - "Po raz pierwszy piszę źle o kimś, ale...." - pisze zbulwersowana zakonnica na jednym z portali społecznościowych. Oficjalnym powodem było spóźnienie, bo grupa z osobami na wózku nie mogła wyjść z autobusu w czasie burzy i ulewnego deszczu, który nawiedził Wadowice w godzina popołudnoowych. - "Gdyby byli sprawni, przebiegliby parking. Wstyd Wadowice" - Nie pomogły żadne argumenty informuje siostra Chmielewska, która od wielu lat pomaga osobom wykluczonym i ubogim.

Sąd za prawdę? Sprawa ucznia z Torunia

By |2019-07-21T20:33:26+01:00Lipiec 21st, 2019|Felietony|

Sąd opiekuńczy w Toruniu zajmował się sprawą rodziców 10-latka, który zwrócił uwagę ukraińskiemu koledze, że nie powinien wychwalać Stepana Bandery. Szkoła twierdzi, że nie posiada „potwierdzonych informacji”, by chłopiec z Ukrainy mówił coś nt. Bandery.

Roszczenia wobec Niemiec – Wywiad z Bohdanem Stypułkowskim

By |2019-07-21T20:02:09+01:00Lipiec 21st, 2019|Wywiady|

Daniel Stypułkowski wyjaśnia zasady działania Projektu Herrenvolk. W ten sposób przez sieć realizujemy nasz cel i prosimy o wsaprcie i ciepłe słowa za dotychczasowe już dziękujemy. Dziś cofamy się w czasie, ale to wszystko po to aby Państwo zrozumeili skąd sie to wszystko wzięło. Czyli opowiemy o korzeniach Projektu Herrenvolk.

Weteran „Okrongłej” Izby!

By |2019-07-22T14:07:24+01:00Lipiec 20th, 2019|Felietony|

Nie mogę czegoś zrozumieć i nie zrozumie. Jeśli idzie o tytuł, to wyjasniam, że znam ortografię języka polskiego, ale ten tytuł to jest żart. Wsparcie dla wybranych. W KChT mówię dlaczego można łatwo sfinansować film antypolski, a pomysły typu "Projekt Herrenvolk" nie mają szans. Polska klasa polityczna musi odejść. 

Poseł Brynkus interweniuje – Jezioro Mucharskie pod okiem Premiera Morawieckiego?

By |2019-07-20T11:26:51+01:00Lipiec 20th, 2019|Polityka|

W czasie debaty sejmowej nad wotum nieufności dla Ministra Henryka Kowalczyka parlamentarzysta Ziemi Wadowickiej dr hab. Józef Brynkus zwrócił uwagę Premierowi Morawieckiemu, że nie jest właściwie informowany o problemach z zagospodarowaniem Jeziora Mucharskiego. Premier rzeczywiście był zaskoczony. W związku z tym poseł Kukiz’15 wystosował specjalne pismo w tej sprawie do Prezesa Rady Ministrów. 

Nie żartowałbym sobie z tej trójki!

By |2019-07-21T21:41:38+01:00Lipiec 19th, 2019|Felietony|

Koalicja Obywatelska uważa, że ma szansę na 40/45 % w wyborach. To nawet w ich rodzinach większość ich nie popiera? Konferencja połączonej lewicy. Stoi trzech. Który z nich jest Trockim, który Stalinem, a który ich wszystkich załatwi? "Prymat wartości nad pragmatyzmem"! Hahahahahahah!

Scentrowane centra czyli prawizm lewacki i lewizm prawacki

By |2019-07-21T21:21:45+01:00Lipiec 18th, 2019|Felietony|

NATO doceniło polskiego polityka i kazało mu zostać w Polsce i nie dotykać się do niczego. Ktoś mnie uważa, za "Piotrusia-Kłamczuszka" i nawet nie chce się przedstawić. Powstaje w Polsce Holubovo na co sie zgodziłem. Holub I i Holub II jest eksperymentem, bo piszę te książki razem z Wami na bierząco. Holub to książka wielowarstwowo, bo tak chciałem właśnie to napsiać i dlatego jst pisany w pierwszej osobie.

Google+