Oficjalna Lista Kandydatów KWW KUKIZ’15 – Pierwsze Trzy nazwiska w okręgach. Na jednym z profili facebookowych Pawła Kukiza pojawiło się nagranie z nim w roli głównej, na którym osobiście przedstawił pierwsze trzy nazwiska kandydatów na liście swojego ruchu do Parlamentu. Kolejne nazwiska już jutro.

Lista kandydatów KWW KUKIZ’15 „POBIERZ”

Okręg 41 /Szczecin/

  1. Jakub KOZIEŁ
  2. Sylwester Chruszcz
  3. Andrzej Bugajski

Okręg 40 / Koszalin/

  1. Stefan Romecki
  2. Edyta Jaroszewska-Nowak
  3. Robert Krzyżanowski

Okręg 39 / Poznań/

  1. Michał Adamczak
  2. Łukasz Dumowski
  3. Michał Pils

Okręg 38 / Piła/

  1. Mateusz Kajzdewski
  2. Daria Nawrot
  3. Szymon Młodawski

Okręg 37 / Konin/

  1. Bartosz Jóźwiak
  2. Władysław Przekaza
  3. Sławomir Maszewski

Okręg 36 / Kalisz /

  1. Jerzy Kozłowski
  2. Tomasz Wierzba
  3. Elżbieta Binder-Kraszewska

Okręg 35 / Olsztyn /

  1. Arkadiusz Regiec
  2. Piotr Lisiecki
  3. Iwona Możejko

Okręg 34 / Elbląg /

  1. Wioleta Machniewska
  2. Sławomir Pszenny
  3. Stefan Rembalski

Okręg 33 / Kielce /

  1. Piotr Marzec
  2. Damian Orzechowski
  3. Piotr Ziółkowski

Okręg 32 / Sosnowiec /

  1. Barbara Chrobak
  2. Marcin Waszczuk
  3. Jerzy Janoska

Okręg 31 / Katowice /

  1. Grzegorz Długi
  2. Jacek Piwowarczuk
  3. Mariusz Tamowski
Okręg 30 / Rybnik /

  1. Aleksander Larysz
  2. Mikołaj Sienkowiec
  3. Krzysztof Sitarski

Okręg 29 / Gliwice /

  1. Paweł Kobyliński
  2. Ewa Cieśla
  3. Łukasz Klementowski

Okręg 28 / Częstochowa /

  1. Tomasz Jaskóła
  2. Marcin Ziółkowski
  3. Stanisław Ziembacz

Okręg 27 / Bielsko-Biała /

  1. Jerzy Jachnik
  2. Damian Machej
  3. Dariusz Piechaczyk

Okręg 26 / Gdynia /

  1. Artur Dziambor
  2. Monika Baran
  3. Tomasz Pałasz

Okręg 25 / Gdańsk /

  1. Krzysztof Załuski
  2. Magdalena Błeńska
  3. Kazimierz Piłat

Okręg 24 / Białystok /

  1. Adam Andruszkiewicz
  2. Tomasz Ukłacho
  3. Dominika Josz

Okręg 23 / Rzeszów /

  1. Maciej Miłosz
  2. Maciej Masłowski
  3. Piotr Kaczkowski

Okręg 22 / Krosno /

  1. Wojciech Bakun
  2. Robert Majka
  3. Magdalena Targańska

Okręg 21 / Opole /

  1. Janusz Sanocki
  2. Grzegorz Zawiślak
  3. Tomasz Wiśliński

Okręg 20 / Warszawa2/

  1. Stanisław Tyszka
  2. Wojciech Błasiak
  3. Anna Szelug
Okręg 19 / Warszawa /

  1. Paweł Kukiz
  2. Anna Niedziałkowska
  3. Grzegorz Zatorski

Okręg 18 / Siedlce /

  1. Anna Siarkowska
  2. Wojciech Kucharski
  3. Piotr Głowacki

Okręg 17 / Radom /

  1. Mateusz Siepielski
  2. Paweł Maciak
  3. Karolina Krawczuk

Okręg 16 / Płock /

  1. Marek Jakubiak
  2. Edyta Królewiecka
  3. Krzysztof Tucholski

Okręg 15 / Tarnów /

  1. Norbert Kaczmarczyk
  2. Wojciech Kocik
  3. Krzysztof Stec

Okręg 14 / Nowy Sącz /

  1. Elżbieta Bobrowska
  2. Maciej Prostko
  3. Mariusz Wcisło

Okręg 13 / Kraków /

  1. Agnieszka Ścigaj
  2. Izabela Lewandowska-Malec
  3. Kamila Kempińska

Okręg 12 / Chrzanów /

  1. Krzysztof Zając
  2. Radosław Szot
  3. Grzegorz Zawadzki

Okręg 11 / Sieradz /

  1. Tomasz Żymkowski
  2. Paweł Olczak
  3. Ryszard Tkacz

Okręg 10 / Piotrków Trybunalski /

  1. Marcin Pampuch
  2. Rafał Wójcikowski
  3. Lidia Lasota
Okręg 9 / Łódź /

  1. Michał Tomińczak
  2. Aleksander Ziemiańczyk
  3. Agnieszka Wojciechowska

Okręg 8 / Zielona Góra /

  1. Krzysztof Bosak
  2. Jarosław Porwich
  3. Dariusz Skarżyński

Okręg 7 / Chełm/

  1. Paweł Miszczuk
  2. Adam Kondrakiewicz
  3. Jarosław Sachajko

Okręg 6 / Lublin /

  1. Jakub Kulesza
  2. Kamil Kopeć
  3. Krzysztof Kowalczyk

Okręg 5 / Toruń /

  1. Paweł Szramka
  2. Jaromir Łatuszyński
  3. Barbara Bączkowska

Okręg 4 / Bydgoszcz /

  1. Mirosław Piesak
  2. Piotr Najzer
  3. Małgorzata Silko

Okręg 3 / Wrocław /

  1. Kornel Morawiecki
  2. Edyta Kubik
  3. Zbigniew Jarząbek

Okręg 2 / Wałbrzych /

  1. Ireneusz Zyska
  2. Jarosław Szymańczak
  3. Dariusz Ustap

Okręg 1 / Legnica /

    1. Robert Winnicki
    2. Marcin Królak
    3. Ewa Gutek

 

Źródło: portal glosgminny.pl