A co tu się odwaliło w ogóle..😆 pic.twitter.com/54onEJv940
— Mischa Von Jadczak (@michaljadczak) December 30, 2023
A to skomentuję tak:
Kiedy Kaczyński próbował „zrobić porządek” z TVN to trzeba było dyskretnej interwencji amerykańskiej, żeby przypomnie攜rodkowoeuropejskiemu sojusznikowi” jak jest rozumiane prawo własności w cywilizowanym świecie.
Dzisiaj ludzie PiS krzyczą, że pozbawia się kilku milionów ludzi „ich telewizji”. To samo mówi dziennikarz TV Republika do tych dwóch młodych chłopaków na załączonym nagraniu.
Ludziom PiS warto przypomnieć, że nie jest to „ich telewizja”. Ta telewizja jest tak samo ich jak i nasza.
Ja się bardzo cieszę z sukcesu TV Republika. Może nareszcie TVP będzie naprawdę telewizją publiczną?
Zostaw komentarz