Tablice poświęcone bohaterom, resort klimatu wrzucił do piwnicy. Jest zawiadomienie do prokuratury! To jest SKANDAL i działanie Rządu 13 Grudnia.

Upamiętniające bohaterstwo żołnierzy, którzy oddali życie za Polskę tablice, trafiły ze ścian ministerstwa klimatu, trafiły do piwnicy. Odnaleźli jest politycy Suwerennej Polski. Dariusz Matecki i Michał Woś domagają się natychmiastowego przywrócenia obiektów w godne miejsce. Posłowie poinformowali, że złożą w sprawie zawiadomienie do prokuratury.

Tablice są poświęcona bohaterom, którzy nie poddali się komunistycznemu i sowieckiemu zniewoleniu Polski w latach 1944-1963. Na tablicy widniał podpis śp. Jana Szyszko, ministra środowiska w latach 2015-2018.  Oprócz tablicy, był też znak Polski Walczącej i wizerunki niezłomnych.

O zniknięciu tablic ze ścian ministerstwa klimatu politycy Suwerennej Polski informowali dziś. Kierownictwo budynku nie potrafiło wytłumaczyć kto i z jakiego powodu je zdjął. – Tablice znajdowały się w strefie tajnej. Dyrektor Generalna nie wie co się stało z tymi tablicami. Ktoś wchodzi do strefy tajnej w budynku rządowym i ściąga patriotyczne tablice, posłom nie chcą udzielić informacji kto za to odpowiada- pisze prasa prawicowa w tym Niezależna.pl

Do sprawy odniósł się także Michał Woś. – Skandaliczne. Zwłaszcza, że kiedy podjęliśmy interwencję poselską, to jedna z dyrektorów zaczął sugerować, że to jest remont i że zaraz wrócą te tablice. Niech wracają. Tyle że te pomieszczenia, z których zdjęto te tablice, były niedawno remontowane, czyli kłamią, kłamią jak z nut. (…) pani dyrektor generalna też przyznała, że to jest decyzja polityczna.

Dokonanie Rządu Tuska w  świetle materiałów prasowych  przez półtora miesiąca nierządu to :
1. Ewidentne łamanie Konstytucji RP i obowiązującego prawa,
2. Więżniowe polityczni torturowani w celach,
3. Niszczenie Polskiej Szkoły i systemu kształcenia mlodzieży ( pozbawianie wiedzy),
4. Niszczenie patriotyzmu i historii ( opisane powyżej)
5. Kłamstwa, przekręty,
6.Zmniejszenie a raczej osłabienie bezpieczeństwa energetycznego i militarnego RP.

A co na to Prezydent RP kiedy powie DOŚĆ bezprawiu, chaosu i niszczeniu Polski?

 

Żródło :
https://niezalezna.pl/polityka…(link is external)