Jestem po rozmowie telefonicznej z Panem Pawłem Bednarzem, który w czwartek zaczyna głodówkę w jednym z warszawskich szpitali Będziemy tam z kamerą i przeprowadzimy wywiad z panem Bednarzem.
Na razie KChT 031.
Jestem po rozmowie telefonicznej z Panem Pawłem Bednarzem, który w czwartek zaczyna głodówkę w jednym z warszawskich szpitali Będziemy tam z kamerą i przeprowadzimy wywiad z panem Bednarzem.
Na razie KChT 031.
Zostaw komentarz