Czy naprawdę TVP nie może zrobić ironicznej komedii o gejach?

Na przykład bohaterowie:

– Staszek: cały dzień maluje w pracy paznokcie, ale nie można go zwolnić, bo by to była dyskryminacja.

– Zenek głosuje na PO, bo Michaś Szczerba jest taki przystojny. Zbiera fotosy z Michasiem, jeździ za nim po Polsce, strzela sobie z nim zdjęcia, ale polityką się w ogóle nie interesuje.

– Franek, artysta wizualny. Kompletne beztalencie, obsesyjnie zazdrosny, że konkurenci go wygryzą. Wydzwania po znajomych gejach w świecie sztuki obgadując bezwzględnie innych twórców.

I niech to będzie naprawdę śmieszne!

Dowalić karykaturą w te ich świętości – niech się udławią własnym daniem…

https://wyborcza.pl/7,101707,30265824,przesmiewczy-obraz-polskiej-szlachty-premiera-nowego-serialu.html

Obraz Talpa z Pixabay