„Śląsk przeciwko imigrantom”
W sobotę 26.09.2015r. na placu Sejmu Śląskiego w Katowicach zebrało się kilka tysięcy ślązaków, aby pokazać swój przeciw polityce imigracyjnej PO. Marsz ulicami stolicy wojówedztwa trwał około półtorej godziny i zakończył się przemówieniami organizatorów pod pomnikiem Powstańców Śląskich.
