To jest porażające. Nie jest problematyczne, ale jest porażające i będzie teraz z każdym rokiem coraz gorzej.


Rok 1921 Polska i obecna sytuacja demograficzna w Polsce.
7% powyżej 60 roku życia w 1921
25% powyżej 60 roku życia obecnie i lawionowo rośnie
a przypominam, że wóczas masa ludzi żyła biednie, a nawet w nędzy
Póki jest ropa do traktorów, gaz do fabryk produkujących nawozy i prąd z węgla czy atomu w gniazdku, to mamy co jeść i mamy za co utrzymać starych ludzi i swoje dzieci.
Za chwilę 1/3 ludzi w Polsce będą to emeryci w wiekszości już niezdolni do pracy wymagającej większego wysiłku fizycznego.
Wiecie co się stanie z tym calym towarzystwem jeżeli zabraknie tylko paliwa?
Miliony zostaną bez michy.
Autor: Diario
Obraz Brian Merrill z Pixabay
Zostaw komentarz