Zbliża się wielkimi krokami 1. listopada, w naszej tradycji to okres szczególny. Mając to m.in. na względzie z uczniami klasy IV Szkoły Podstawowej w Zawadce udaliśmy się na groby partyzantów w „Księżym Lesie”. Młodzież była bardzo przejęta, na miejscu pomodliliśmy się, posprzątaliśmy groby, zapaliliśmy znicze. Wszystko po to, by pamięć o ich ofierze przetrwała…
Reportaż z naszej wizyty na grobach partyzantów






Autor: ks. Artur Czepiel
Ksiądz wikariusz w parafii Św. Piotra Apostoła w Wadowicach. Duszpasterz kościoła w Zawadce pod wezwaniem św. Karola Boromeusza.
Zostaw komentarz