Jak rozwiązać kryzys Arabów imigrantów w ciągu miesiąca? Plan rozwiązania…

//Jak rozwiązać kryzys Arabów imigrantów w ciągu miesiąca? Plan rozwiązania…

Jak rozwiązać kryzys Arabów imigrantów w ciągu miesiąca? Plan rozwiązania…

Koniec eurociotowania i makrelizacji Europy. Jeszcze kilka miesięcy, kilka zamachów i zamkną wszystkie granice wewnątrz EU. I Hiszpanie będą musieli starać się o wizy, żeby przyjechać do Polski pracować lub studiować. Oto plan rozwiązania kryzysu w kilku konkretnych punktach:

1). Wszyscy wycofują się z Syrii, Afganistanu i innych krajów arabskich. Niech ludzie mieszkający w tych stronach sami decydują o swoim losie.

2). Na koszt podatnika wysyłamy pociągami/autobusami/samolotami wszystkich imigrantów arabów tam skąd przybyli.

3). Uszczelniamy zewnętrzne granice Europy, wprowadzamy scoring wizowy, czyli zgodę na stały pobyt w Europie mogą dostać młodzi inteligentni ludzie mówiący naszymi językami. Arabscy fanatycy nie wjadą do Europy.

4). Opcjonalnie, czipujemy wszystkich arabów poniżej 40 roku życia, którzy zostali w Europie i monitorujemy ich zachowanie.

5). Inwestujemy na potęgę w źródła energii które eliminują arabów: węgiel, panele słoneczne, wiatraki, atom, import ropy z innych krajów. Za kilka lat problem terrorystów z krajów arabskich sam się rozwiąże, z braku pieniędzy.

O ile wprowadzenie tego planu w życie z pewnością wzbudzi kontrowersje, efekty będą piorunująco pozytywne. Bezpieczeństwo w Europie wzrośnie, araby będą musiały same załatwić swoje problemy, jak się dalej będą mordować, to ich sprawa.

Politycy Europy obudźcie się! Jeżeli nie podejmiecie działań opisanych powyżej, to za jakiś czas kolejny arabski terrorysta oczekujący hurys (lub owiec) w niebie zdetonuje brudną bombę, zabijając nie kilkadziesiąt osób, ale kilkaset tysięcy Europejczyków w jakimś mieście UE. Czy do tego musi dojść, żebyście otrzeźwieli?

Działać! Teraz!

prof. Krzysztof RybińskiAutor: Krzysztof Rybiński
Doktor habilitowany nauk ekonomicznych. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Były wiceprezes Narodowego Banku Polskiego, pracownik sektora prywatnego, był także profesorem nadzwyczajnym w Szkole Głównej Handlowej. Obecnie rektor Nowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Ałmaty (Kazachstan). W młodości ćwiczył karate. Pod adresem www.rybinski.eu prowadzi swój popularny blog.

By |2016-03-23T19:42:15+00:00Marzec 23rd, 2016|Polityka|10 komentarzy

About the Author:

Redakcja
Niezależny portal obywatelski. Łączymy ludzi, dla których pisanie jest pasją. Poruszamy tematy, które dla innych mediów są zbyt trudne.

10 komentarzy

  1. wlodek 24 marca 2016 w 00:30

    a na koniec USA sprzedaje europie rope kupiona za paciorki w syrii , a europa idzie calowac w dupe putina zeby kranik odkrecil–opcjonalnie

  2. Arek 24 marca 2016 w 12:49

    Bardzo dobry i konkretny plan !!!

  3. Hubert 24 marca 2016 w 13:09

    Wzbudzi Kontrowersje? Raczej nadzieje Na Lepsze jutro.

  4. Szymon 24 marca 2016 w 13:14

    Nie wiem jak się to wszystko skończy, pytanie dlaczego w Norymberdze ??

  5. robert 24 marca 2016 w 14:26

    lepszym rozwiązaniem byłaby całkowita delegalizacja islamu na świecie, wyburzenie wszystkich meczetów i innych przybytków islamskich,muzułmanów nie chcących wyrzec się swojej wiary deportować na Bliski Wschód i żadnego już więcej nie wpuścić,to jedyny sposób na uniknięcie postepującej islamizacji świata

  6. Wojs 24 marca 2016 w 14:35

    No właśnie pierwszy punkt jest niemożliwy do spełnienia głównie z powodu postawy USA.

  7. Króliczek Wielkanocny 24 marca 2016 w 17:38

    Europa musi zrozumieć że oni rozumieją tylko język przemocy i tak trzeba odpowiedzieć. Ale nie rządy tylko zwykli obywatele. Co do planu zbyt ogólny ale ok. Brakuje delegalizacji islamu na terenie UE. Jak dotychczas żaden śmierdziel nie potępił żadnego zamachu a wręcz przeciwnie. Dodatkowo, rozwiązanie wszelkich umów z Turcją. Do tego każdy kto nie wyrzeka się islamu jest deportowany i każdy który przyjeżdża musi się go wyrzec, jedząc wieprzowinę albo jakiś tam inny sposób udowodnić to. Ostatecznie złapać 50 Arabów jakichkolwiek, wykopać dół i wrzucić jakieś świńskie głowy, krew świńską itp. Potem strzał w tył głowy i do dołu. Pokazywać w każdej TV 24/h w Europie. Wydać ostrzeżenie: który sie nie wyrzeknie ląduje w podobnym dole. Dodatkowo każdy biały!!!!!!!!!!!!!!!!!!! podkreślam biały i nie wyznający islam posiada broń. Gdy widzi jakieś niepokojące zachowanie takiego ciemnego typka, ma prawo srzelać bez ostrzeżnia. Gwarantuje że po pół roku mamy czystkę totalną, zero idiotów siędzących i pobierających socjal, mieszkania dla prawdziwie potrzebujących i do tego jeszcze mamy pieniądze na emerytury.
    Dla tych mądrych inaczej co twierdzą że się wyludniamy, propinuję sciągać 1 mln chińczyków. Win-win situation.
    Acha no i prawie bym zapomniał, dla tych co twierdzą, że bez ropy nie uciągniemy. Pomyślcie troche sami.Ile mamy zasobów w krajach nie-arabskich. Jaki jest potencjał gazu. I co z energią elektryczną ze źródeł odnawialnych. A do tych zmotoryzowanych Tesla i LPG dowodzą, że ropa nie musi być podstawą wszystkiego. Na koniec rzyczę wszystkim, Wesołych Świąt (oby spokojncyh, i oby nie ostatnich).
    P.S
    Nie wypowiedziałem się na temat Kościoła Katolickiego. Jego dotychczasowe reakcje na ten problem, nie są godne komentarza. Dno…

  8. Rafał 24 marca 2016 w 21:58

    Punkt pierwszy to całkowity zakaz wyznawania islamu. Likwidacja meczetów, minaretów zakaz modlenia się na ulicach, wydalenia za nieposłuszeństwo

  9. kazik 24 marca 2016 w 23:03

    miotacze ognia sa bardzo skutecznym urzadzeniem

  10. Jolanta 25 marca 2016 w 19:06

    Ale najbogatsi tego Świata mają inny plan ,który właśnie jest realizowany.Nie wiem czy nie jest już za późno na ratowanie EUROPY!!!!!!!!!!