Jeśli jeden idiota (to komplement w stosunku do ruskiego agenta) jest w stanie poruszyć polską opinie publiczną, to liczę na to, że na hasło powszechnej mobilizacji przed zbliżającą sie nieuchronne wojną z Rosją, wszyscy tym wydarzeniem oburzeni, przyjdą do działu rekrutacji do WP.
Rosja potrzebuje max. 6 lat, żeby zrealizować swój plan dojścia do Atlantyku. Europa jest rozbrojona, bez woli dozbrojenia się. Rosjanie wejdą w nią jak w masło.
Ale co z Polską za nowych rządów? Daleki jestem od ich postponowania, bo jestem państwowcem. Jeśli dadzą radę, to będę im dziękował i gratulował.
Ale czy dadzą?
Fot. Kancelaria Prezydenta
Zostaw komentarz