Aby mieli czas i możliwość szybkiego spierniczania do Niemiec stała baza powstanie pod Poznaniem lub Wrocławiem.
To chyba oczywiste, że nie zaryzykują konfrontacji z Rosją i nie narażą swoich dzielnych i skutecznych (śmiech) żołnierzy, którzy udowodnili jacy są „skuteczni i waleczni” z Iranem (śmiech).

To jest przerażające, że my jako Polska nie mamy specjalnie żadnej alternatywy i musimy z nimi trzymać.
Lepiej być z upadjącym imperium zarządzanym przez „czosnkowych braci” niż ruskich i Chińczyków.
Mamy doskonałe położenie na robienie interesów, ale one nie mogą zaszkodzić chłopakom o bujnych pejsach.
albo przymarzniesz albo się poparzysz, … jak nie urok to przemarsz wojsk sowieckich

Jedyną nadzieją jest, że sami Amerykanie się ockną i coś ze sobą zrobią.
Myślę, że nie ma na to szans i ich zapaść przyspiesza.

Co po tym wszystkim?
Pojęcia nie mam, ale biorąc pod uwagę sytuację demograficzną Polski oraz kwestie polityczne i gospodarcze jakie nas czekają, to marnie to widzę za 20 lat (a szybko zleci).

Autor: Diario