PILNE! PO i PSL chcą wysłać Polaków na kosztowną wojnę na Morzu Śródziemnym

//PILNE! PO i PSL chcą wysłać Polaków na kosztowną wojnę na Morzu Śródziemnym

PILNE! PO i PSL chcą wysłać Polaków na kosztowną wojnę na Morzu Śródziemnym

Francuska telewizja podała w dzień po debacie Duda-Komorowski sensacyjną informację, że władze R.P. wyraziły w Brukseli dnia 11.05.2015roku wolę wysłania Polaków w czerwcu 2015 roku na nową wojnę u wybrzeży Afryki! Rząd P0-PSL wspierający Zwierzchnika Sił Zbrojnych R.P. Bronisława Komorowskiego zobowiązał się, że Polska na własny koszt wyśle w czerwcu 2015r żołnierzy, helikoptery i samoloty na przygotowywaną przez Francję i Włochy morską wojnę u wybrzeży Afryki.

Zatem Unia Europejska przygotowuje nowy neokolonializm dla korzyści państw, które rozpętały wojnę w Libii i innych krajach Afryki, a Polacy mają za to ponosić koszty i przelewać krew za dawne kolonie francuskie, włoskie i angielskie w Afryce.

Przypomnę, że wojnę w Libii rozpętały Włochy razem z Francją!

Największy lament odnośnie tragedii uchodźców podnoszą teraz właśnie Włochy, które za ten exodus są współodpowiedzialne!

Polska została zmuszona do przyjęcia 1000 Afrykańczyków, wśród których znajdują się według francuskich służb specjalnych „uśpieni” terroryści islamski.

Francja nie chce aby zamachy terrorystyczne miały miejsce tylko na jej terytorium i robi wszystko, aby islamscy fanatycy obrali sobie inne kraje za cele nowych ataków!

Stąd wielka radość francuskich i włoskich polityków z gotowości wyrażonej przez koalicję PO-PSL do wysłania polskich żołnierzy na nową wojnę.

Najciekawszym jest fakt, że żadna prorządowa stacja telewizyjna w Polsce nie podała do publicznej informacji, że polscy piloci i komandosi są już teraz przygotowywani do nowej kosztownej wojny u wybrzeży Afryki.

Bardzo sprytnie wybrano termin podjęcia w Brukseli nowych zobowiązań rządu Politycznych Oszustów .

W poniedziałek 18 maja i we wtorek 19 maja TVP1, TVN2, TV-Info, TVN, Polsat itp.od rana do wieczora zanudzali informacją o rzekomym zwycięstwie Komorowskiego w debacie telewizyjnej w dniu 17.05.2015r.

Jeżeli Komorowski przegra wybory w dniu 24 maja 2015 roku to nowy Prezydent R.P. będzie miał olbrzymi problem z wycofaniem Polski z oficjalnie podjętych już w Brukseli w dniu 11.05.2015r. zobowiązań rządu koalicji PO-PSL, bo wojna zacznie się już w czerwcu 2015roku, a wybory parlamentarne przewidziano dopiero na jesień b.r.!

Jeśli natomiast, ( co mało prawdopodobne), Komorowski pozostanie u władzy, to TVP1, TVN2, TV-Info, TVN, Polsat itp. będą aż do końca maja b.r. milczeć o przygotowywanej wojnie i dopiero w czerwcu ogłoszą, że…”Polska musi wykonać swoje zobowiązania wobec UE i wprowadzony zostanie nowy podatek wojenny na operację na Morzu Śródziemnym”….

Ciekawy jestem czy przed 24.05.2015r. TVP1, TVN2, TV-Info, TVN, Polsat itp., albo chociaż Polskie Radio podadzą do publicznej wiadomości informację, że w dniu 11. maja 2015roku rząd koalicji PO-PSL zobowiązał się w Brukseli do udziału polskich żołnierzy w planowanej na czerwiec b.r. nowej kosztownej wojnie na Morzu Śródziemnym u wybrzeży Afryki!

Post Scriptum:
Znam biegle język francuski i osobiście oglądałem specjalny program Telewizji Francuskiej na temat przygotowywanej nowej wojny na Morzu Śródziemnym w czerwcu 2015 roku.

By |2015-05-26T08:27:42+00:00Maj 22nd, 2015|Społeczeństwo|19 komentarzy

About the Author:

19 komentarzy

  1. Adam 22 maja 2015 w 12:03

    To się w głowie nie mieści! Zaczyna się realizować unijne coś za coś. Skoro ochoczo przyjmujemy pomoc wcześniej czy później przyjdzie za to zapłacić. Od samego początku przekonany byłem, że „pomoc” zamieni się wcześniej czy później w „przyzwoitość”rewanżu. Do głowy mi nie przybiegło, że rekompensata znajdzie taką materializację.
    Zbudowaliśmy przy „POMOCY” „Autostrady do nieba” Drogi dla „ochotników” zostały udostępnione. To się w głowie nie mieści.

  2. Margo 22 maja 2015 w 16:17

    Polacy byliby idiotami, gdyby którykolwiek z nich zgodził się iść na tę wojnę ale… jak wiemy… idiotów niestety nie brakuje 😕

    • lukasz 23 maja 2015 w 16:16

      Tak, idź to powiedz żołnierzom …

  3. Radek 22 maja 2015 w 21:23

    Chyba czas założyć radio na wzór ,,Wolnej Europy,, z czasów komuny i obalania systemu wtedy wszystko będzie wiadomo dokładnie i na czas

  4. Lecki 22 maja 2015 w 21:45

    Nie dość, że w głowie się to nie mieści to brak słów znowu Polacy sie mieszaja w nie swoją wojne wiadome pomagać mozna ale nie za cenę życia naszych żołnierzy którzy by przelewali krew za nie swój naród … Komorowski oraz Tusk Brawo

  5. Małgorzata Klemczak
    Małgorzata Klemczak 22 maja 2015 w 21:47

    Wizja Kosmitów, drani, których naprawdę czas wielki oddalić od „dzierżenia berła” polityki!!!!! Staliśmy się narzędziem do utrzymania pozycji możnych tego świata. Co w zamian pogardy, kpin, odrzucenia. ? Brak słów i strach naprawdę wielki przed kolejnym jutrem – Twoim, moim .Czas na „czystkę” tych, którzy nam taki los zgotowali . KTO ?- PO – PSL ..

  6. ANDRZEJ 23 maja 2015 w 05:35

    w glowie sie nie miesci jak tak mozna byc takimi idiotami politycznymi i lizac dupe innym a w rewanzu tylko to kwestia czasu jak w polsce przeprowadza atak terrorystyczny i zginie masa ludzi po co sie wpieprzaja w nie swoja wojne glupki

  7. wojtek 23 maja 2015 w 08:28

    Górnik wydobywa węgiel bo to jego praca lekarz ma swoją nauczyciel swoją i oni tą pracę kochają
    Żołnierz za to nie jest od leżenia tylko od strzelenia on to kocha nie zabierajmy im ich miłości
    Oni tam jadą pomóc oni od tego są

  8. wojtek 23 maja 2015 w 10:33

    A trzeba dodać że jest nasze państwo wydało jeszcze jedną wojnę na polecenie uni oczywiście.
    To wojna z piratami drogowymi obie te wojny są równie niebezpieczne
    Dzięki tej wojnie nasze auta mniej palą

  9. Krystyna 23 maja 2015 w 11:09

    Wojtku-co ty pieprzysz żeby nie powiedzieć dosadniej,nasi żołnierze nie leżą a strzelać mają wtedy gdy niebezpieczeństwo zagraża ich Państwu,ich rodzinom,Ciekawa jestem czy Ty byś wysłał swoje dzieci,swych synów gdzieś daleko aby sobie postrzelały bo to kochają.A może masz syna to namów go na tą misję,a co tam najwyżej Go odbierzesz w metalowej trumience.Mam rodzinę w wojsku, w policji i powiem Ci wszyscy boimy się każdych działań wojennych.Mam dwóch synów i zięciów wszyscy mają kategorię A,chyba by mi serce pękło gdyby musieli jechać na wojnę.A poza tym nikt nie pyta żołnierza czy chce jechać na wojnę dostaje rozkaz i finito,to są brednie że oni mogą sami zadecydować czy chcą czy nie.

    • Milicja 26 maja 2015 w 19:38

      I na tym polega problem.Co to znaczy pada rozkaz i finito?Jesteśmy robotami czy ludżmi?Czym się róznimy od maszyn?Ja jak dostane rozkaz od jakiegoś smiesznego ,ubogiego emocjonalnie gnoja,że mam zabijać niewinnych ludzi to mam to zrobić?Bo nie dostane tysiąca złotych i moje dzieci nie beda miały szyneczki z lidla!!Kim Wy jesteście!!Gdzie jest Wasza świadomość,gdzie jest wasze człowieczeństwo!!!

  10. Adaś 23 maja 2015 w 12:22

    Niech Komorowski wyśle na wojne swoje dzieci!!!!!!!!!!!!

  11. Bobik 23 maja 2015 w 14:01

    to co lepiej patrzeć jak mordują chrześcijan i przyjąć 300 milionów uchodźców?

  12. JimiTenor 23 maja 2015 w 14:11

    I dobrze pierwszy front walki z muzułmanami (czyt. terrorystami i uchodźcami) powinien być na morzu śródziemnym) tyle , że wkład finansowy powinny ponosić głównie francuzi, niemcy, włosi hiszpanie.

  13. kaczor 24 maja 2015 w 07:58

    Czym jest żołnierz dla polityka jasno i wyraźnie pokazał Stalin wysyłajac za wojskiem oddziały NKWD które miały zadanie zabijać swoich którzy chcieli by się cofać… Wojna jaka by nie była jest wielka tragedia przede wszystkim dla ludności cywilnej bo jej najwiecej ginie, dla ogłupiałych przez media i inne środki przekazu powiem tylko jedno – giniesz od broni jaka walczysz i nie łudź się że cie kula ominie…Agresja rodzi agresję a nasz papież Janek mówił ze zło samo się zniszczy więc miłujmy swoich wrogów…

  14. kasia 24 maja 2015 w 09:08

    http://fundacjaestera.pl/-mozemy przyjac chrześcijan a nie muzułman

  15. Mariola 24 maja 2015 w 18:25

    Ludzie czy WAM wszystkim już rozum odebrało,boimy się Ruskich,chcemy pomocy bo niestety ale nasza armia jest ale jej nie ma,jesteśmy w Unii i NATO więc to logiczne że nasze wojska też będą brały udział w wojnach bez względu gdzie i o co się toczą,a tu Komorowski i Tusk to czy tamto,myślicie że Duda czy jakiś inny prezydent na to nie pójdzie,pożyjemy zobaczymy ale ja osobiście się boję jednego,że jak p.Duda dojdzie do władzy bardzo szybko to my będziemy błagać o pomoc bo możemy podzielić losy Ukrainy z zapleczem w osobie p.Kaczyńskiego i p.Maciarewicza jak zaczną swoje trzy grosze wciskać i snuć swoje chore domysły.Ja też mam dorosłe dzieci i wiem jedno że ani ja ani p.Komorowski nie będziemy im dyktować czy mają iść na wojnę w jakiejś sprawie czy nie bo są ludźmi rozumnymi i sami podejmą decyzję więc ADAŚ taki tekst jak twój jest obraźliwy dla tych dorosłych ludzi bo człowiek nie paczka że go można wysłać,a Ty i Twoi bliscy jak podejmiecie decyzję siedzenia na dupie to też wasza sprawa.

  16. bozena 24 maja 2015 w 22:44

    No wlasnie niech swoje dzieci wysle !!!

  17. Mieczysław S.Kazimierzak 26 maja 2015 w 08:31

    Takie są konsekwencje braterstwa broni jakie zawarli spadkobiercy wojennego komunizmu pod wodzą Aleksandra Kwaśniewskiego,prezydenta „Oszusta z demokratami wojennymi opanowanymi przez Żydowskie ruchy umysłowe polityczne.Technologię tego opanowania opisał Kevin MacDonald w FENOMEN ŻYDOWSKI w ramach żydowskiej ewolucyjnie ukształtowanej strategii grupowej opisanej w KULTURA KRYTYKI.