Rosję niszczą klony – sobowtóry Putina

//Rosję niszczą klony – sobowtóry Putina

Rosję niszczą klony – sobowtóry Putina

FSB realizuje tajny projekt pod kryptonimem „Nowa Wielka Rosja”. Jak ujawnili badacze tematu: Rosją rządzą klony Putina. Ten szokujący fakt potwierdziła, była żona prezydenta Rosji Ludmiła Putin. Jednocześnie powiedziała, że jej męża zamordowano, a zamiast niego wprowadzono na Kreml sobowtórów, którzy realizują scenariusz opracowany przez tajne służby specjalne.

Niemiecka gazeta Die Welt opublikowała sensacyjny wywiad z byłą Pierwszą Damą Rosji Ludmiłą Putin. – Mój mąż, niestety, już od dawna nie żyje. Muszę się przyznać publicznie, bo nie mogę już znieść tego, co wyprawia się niby w jego imieniu. Rządzą tam teraz straszni ludzie. Oni nie cofną się przed niczym. Obawiam się, że teraz będą chcieli mnie i córki zabić, tak jak zabili mi męża – mówi była żona Władimira Putina.

W rozmowie z niemieckimi dziennikarzami opowiada o swoim małżeństwie. – Nasza rodzina nie była idealna. Kiedy wyszłam za mąż, byłam zakochana w oficerze wywiadu. Ale rzeczywistość była zupełnie inna. Putin był podłym, okrutnym człowiekiem, tyranem. Nigdy nie uznał mnie jako partnera w związku, po prostu nie zauważał mojego istnienia. Musiałam mu służyć do celów reprezentacyjnych i być matką dla dzieci. Trudno mi o tym mówić, ale Putin poniżał i wyśmiewał mnie. Życie z nim było torturą. Starałam się walczyć o nasz związek, a nie po prostu się rozwieść. Ten człowiek nie był nigdy święty – mówi zrozpaczona Ludmiła Putin.  – Aby mnie uciszyć, wysłał na leczenie do kliniki psychiatrycznej. Przeszłam przez wszystkie kręgi piekła… odurzających substancji psychotropowych i zastraszanie. Przez długi czas byłam jak w zamkniętym więzieniu i nie widziałem światła słonecznego, nie miałam kontaktu z ludźmi – wspomina swój pobyt w szpitalu psychiatrycznym była pierwsza Dama Rosji.

Putin był jak Bóg w Rosji. – Wciąż pamiętam go i dreszcz przeszywa moje ciało. Wokół niego było zawsze pełno młodych kobiet, od pewnego momentu stałam się cieniem w tym związku z Prezydentem Rosji, moja wola została złamana. Jednak mam nadzieję, że teraz cała prawda ujrzy światło dzienne – podkreśla w rozmowie z niemieckimi dziennikarzami. –  Najgorszy etap w moim życiu rozpoczął się przed jego śmiercią. To był dla mnie i córek bardzo trudny okres. I to oczywiste, że nie powiedział mi, co mu grozi, tylko stał się jeszcze bardziej wycofany. Miesiąc przed śmiercią, w nocy, bez ostrzeżenia przyniósł córki i powiedział – Uciekajcie. Ja nawet nie wiem, gdzie i kiedy zginę – A potem zupełnie zniknął. Tej nocy uciekłyśmy do domu naszych bliskich znajomych. Widziałam tam niektóre osoby po raz pierwszy. Wtedy nasze życie przewróciło się do góry nogami. Służby specjalne przekopały naszą willę, dom, zabrali wszystkie dokumenty, skuwali nawet tynk ze ścian, ale nic nie znaleźli. Powiedzieli mi tylko jedno: „Jeśli chcesz żyć masz milczeć.” – mówi Ludmiła Putin.

Wszelkie pytania na temat jej męża ucichły już wkrótce po tej akcji. – Powiedziano mi, że to ważna racja stanu oraz, że wszystkie te działania leżą w interesie bezpieczeństwa narodowego Rosji i nie wolno mi z nikim o tym rozmawiać. Kilka dni później przyszedł jego pierwszy… dubler. Później dowiedziałem się, że zabójstwo Włodzimierza było przygotowane z wyprzedzeniem, do wyeliminowania go doszło, gdy pierwszy bliźniak był gotowy, aby zająć jego miejsce na Kremlu. Na zewnątrz, na pewno był bardzo podobny do Putina. Byłam pod wrażeniem. Ale to była zupełnie inna osoba – opowiada dziennikarzom swoje przeżycia Ludmiła.

– Służby znalazły nasze córki. A ja wtedy dostałam ultimatum – albo gram rolę lojalnej żony i pierwszej damy, albo córki już nie żyją. Nie miałem wyboru. Po raz pierwszy starałam się unikać imprez publicznych. Uwaga mediów, intrygi i plotki – to wszystko mnie mierzi. Ale udawać żonę innego mężczyzny było jeszcze gorzej – wspomina była żona Putina. – Jakimś cudem udało nam się uciec. Z oczywistych powodów, nie mogę nic powiedzieć o ludziach, którzy nam pomagali, aby przerwać tę dramatyczną sytuację i uciec. „Rozwód” był moim wybawieniem. Teraz mieszkam za granicą, nic mi nie jest. Ale boję się, bo widzę, co się dzieje w Rosji. Ludzie, którzy przyjeżdżają na zachód odchodzą od zmysłów! Rosjanie żyją jak żebracy, wiążą ledwo koniec z końcem, bo są bezlitośnie ogłupiani i oszukiwani. I teraz jest pytanie o przetrwanie narodu w Rosji – stwierdza Ludmiła Putin, była żona Prezydenta Rosji.

https://www.youtube.com/watch?v=oKO8x9jmQ7I#t=16

Analitycy obserwujący poczynania Putina i jego dziwne zniknięcia, nie mają złudzeń, to jest wielka gra. – Tok myślenia ruskich dygnitarzy jest tak spaczony, zimnowojennym myśleniem do dzisiaj, że tam wszystko dalej jest jak rosyjska ruletka – mówi nam politolog. – Uważam, że jeśli chodzi o tajne projekty i knucie spiskowe, to Rosjanie nie mają sobie równych. W Rosji przeciwników politycznych się nie zabija strzałem w głowę, ich rozpracowuje się latami, a później podaje truciznę – mówi polski ekspert ds. rosyjskich.

W Rosji doszło do przewrotu, a na Kremlu zasiada sobowtór Putina? Wszystko wskazuje na to, że szykujemy się do kolejnego etapu wojny na Ukrainie. Państwa Bałtyckie będą kolejne, a potem Polska? Służby specjalne toczą wojnę wewnętrzną, to już jest koniec Rosji w obecnym kształcie. Rozpad Rosji jest już bliski. Polska ma szanse stać się głównym rozgrywającym w Europie.

World Solidarity with Ukraine

By |2015-03-30T19:52:23+00:00Marzec 27th, 2015|Polityka|31 komentarzy

About the Author:

31 komentarzy

  1. ja 27 marca 2015 w 14:12

    Hmmm tzn. prawda może być różna być może Putin żyje ale żeby nie tracić czasu na przemówienia wynajmuje takowych? 😛
    Choć w świecie służb specjalnych nigdy nic nie wiadomo. W CAŁYM ŚWIECIE służb bo USA robią dokładnie to samo tylko po naszej stronie „żelaznej kurtyny” nie widzimy tego.

  2. Nana 27 marca 2015 w 16:24

    A prima aprilis tuz, tuz … 🙂

  3. Kuba 27 marca 2015 w 16:25

    Od lat widziałem różnicę, ale myślałem, że staremu chłopu odjebało i na starość zrobił sobie operacje plastyczne. Szukam tego wywiadu dla Die Welt i jakoś nie mogę go znaleźć http://www.welt.de/themen/ljudmila-putina/ ani wygooglać. Cała historia brzmi bardzo wiarygodnie, ale nie musieliście ściemniać z tym wywiadem.

  4. Pyrek 27 marca 2015 w 16:54

    Źródło po pierwsze „World Solidarity with Ukraine”, po drugie zdjęcia niczego nie dowodzą bo retusz prosto zrobić. Trzeba by porównać wystąpienia publiczne, wygląd i sposób wyrażania się. I co chyba najważniejsze klon nie będzie tą samą osobą bo nie ma tych przeżyć co wzór, mózgu ani duszy mu nie przełożyli.
    A ona jak pisze że był tyran dla niej i ona siedzi na zachodzie to wskazuje na jej motywy, jeżeli faktycznie odbył się ten wywiad to po prostu wzięła grubą kasę i powiedziała.
    I to że Rosjanie żyją jak żebracy to tez bzdura.
    Zawsze łatwiej jest łgać niż zrobić kolny Putina he he

  5. jan 27 marca 2015 w 19:40

    ściema i jeszcze raz ściema czego to żydzi nie wymyślą!!!!

  6. Dominika 27 marca 2015 w 19:44

    Operacje plastyczne są teraz na topie, a boski Putin chce uchodzć za Apolla, wiecznie młodego , silnego i pięknego…. więc jego twarz się zmienia pod wpływem skalpela (moim zdaniem kiepskiego hirurga plastycznego), bo chce uniknąć zmarszek po prostu, a to, że wygląda coraz bardziej jak wypchany chiński chomik, to może jakieś trendy w Rosji? Za jakiś czas pewnie będzie sądzony za ludobójstwo, tylko się zastanawiam, dlaczego nikt temu nie zapobiegnie? Nie ma dobrego snajpera czy wszyscy srają po gaciach przed nim?

    • michal 14 kwietnia 2015 w 16:13

      dostałem raka po tym co przeczytałem

    • Andrzej 4 marca 2016 w 23:32

      po pierwsze, primo – „CHirurga” piszemy, zaczynając słowo od „C”, następnie „H”, co daje „CH”, czyli fonetycznie „CeHa”. Po drugie, primo – nie „po” gaciach, tylko „w” gacie; gacie to nie kąty, ławki czy dachy. Po trzecie, primo – idź i go zastrzel. Pozdrawiam serdecznie.

  7. Kuba 27 marca 2015 w 22:25

    Obejrzałem jeszcze podobnego typu filmiki na yt i zastanawiające jest to, że Putin kiedyś śmigał płynnie po niemiecku, a teraz nie obędzie się bez tłumacza

  8. Ethouris 27 marca 2015 w 22:47

    Przepraszam, ale możecie podać źródło? Na Die Welt nigdzie tego nie widzę, nawet zajawki.

  9. J.BIAFRA 27 marca 2015 w 23:57

    To kosmita wiedziałem juz dawno,

  10. beka 28 marca 2015 w 09:30

    reptalianie

  11. marti 28 marca 2015 w 11:05

    Już od lat trwają podmiany. Najważniejsze głowy świata są podmieniani i zniewalani/zabijani a na ich miejsce jest wstawiany kosmita sobowtór. To już jest spisek międzygalaktyczny

    • mirko 31 marca 2015 w 15:43

      jak byl podly jak wspomina byla zonka! taki jest dzisiaj,a to co robi teraz to odwraca najwieksza katastrofe XXwieku! jak sam dawno o tym bredzil! rozpad cccpow! a subowtorow ma napewno bo sa mu potrzebni bardziej jak zona,,

  12. dddg 28 marca 2015 w 11:11

    co zabzdury co za idiota to pisal kretyn i czubek

  13. Pablo 28 marca 2015 w 13:54

    50 twarzy Putina 😉

    • Ania 18 lipca 2015 w 20:29

      dobre 🙂

  14. Jasium 28 marca 2015 w 17:20

    Można poznać po nosie który jest prawdziwy i po linii życia na jęzorze.

  15. ROB VEGGETT 28 marca 2015 w 19:27

    Wszystkie kanalie 20 i teraz 21 wieku mialy sobowtorów. W Jałcie wraz z Churchillem i Rooseveltem był sobowtorór Stalina, pewien ukraiński aktor.

  16. Rymeak 28 marca 2015 w 20:56

    A USA i resztę ,to może nie?$$$$^^^^

  17. Parys 29 marca 2015 w 22:33

    Kto wymyśla takie kretynizmy?

  18. Michał 31 marca 2015 w 07:24

    najlepsze jest to, że żona o mężu mówi Putin – a ona to jak ma na nazwisko? hihi

  19. Gordaanhype 24 kwietnia 2015 w 20:27

    Ida wybory prezydenckie. Kraj potrzebuje zmiany systemu a nie zmiany twarzy. W Polsce od 25 lat pasożytuje przeklęty układ okrągłego stołu, który nie pozwala na szybki rozwój. Partyjniactwo rozsiadło się na Wiejskiej i udaje demokrację. Jednomandatowe okręgi, ordynacja większościowa, system referendalny pozwolą skutecznie oderwać od koryt tych, którzy szkodzą nam od ćwierćwiecza. Przede wszystkim wyjdźcie z domu i zagłosujcie. 50% uprawnionych tego nie robi. Idźcie i głosujcie na wszytko tylko nie POPIS. Potrzebny jest nam prezydent nie uwikłany w zadne uklady. Wklejajcie to na swoim FB, w komentarzach, gdziekolwiek się da. Wykorzystajmy potęgę internetu i rozpocznijmy w maju wielkie zmiany a na jesieni je dokończymy i pogonimy ten antypolski rząd. Jeżeli nie chce ci się iść na wybory wykonaj chociaż te kilka kliknięć myszką i wklej ten tekst gdzieś w internecie. Pamiętajcie motto wyborów 2015 – Wszystko tylko nie POPIS !

  20. Znawca Tematu 30 maja 2015 w 19:40

    Putin jeszcze w 2011 roku śmiał się w wywiadach i nie gestykulował. Ten który jest obecnie pokazywany gestykuluje i nigdy sie nie śmieje, i ma mongolskie oczy. Ten ze zdjęcia po prawej nie ma znamienia na lewym oku. Wygląda na to, że faktycznie Putin to nie Putin.

  21. Znawca Tematu 30 maja 2015 w 20:13

    Jako uzupełnienie poprzedniej wypowiedzi: Linie papilarne Putina z np. 2010 roku są zupełnie inne niż Putina z 2015roku. Proponuje przeanalizować zdjęcia Putina na których wznosi prawa rękę – jak również proponuję przenalizować budowę lewego oka. Putin do 2010 rok miał znamię pod lewą źrenicą – niestety u mongoła z 2015 nie widać nawet tego bo oko jest skośne.

  22. deutsch 3 lipca 2015 w 21:43

    ~deutsch : a kto nie ma sobowtóra?każdy musi mieć zastępcę .
    putinek z pewnością żyję i ma się wspaniale.
    jego była żona zachowuję się strasznie,najpierw ubiera się w kolory ukrainy a teraz takie skandale,sama pcha się w ręce prasy a to dla niej jest niebezpieczne.
    putinek żyję i pracuję nad gromadką dzieci.nie było jego 2 tygodnie bo był z dziećmi, jego żona najpierw komunikowała że putinek ma kochankę i dzieci a teraz nie żyję ,no to jak wytłumaczy to że alina urodziła 2 dzieci po ich rozwodzie a teraz kolejne, co sobowtór je robi?haha.ta kobieta powinna zachowywać się jak przystało na byłą damę rosji a nie jak dziecko, tymi skandalami sprowadza na siebie prasę i na swoje dzieci. putin był w obu miejscach ,ale zdjęcia są z innymi datami ,ktoś z prasy się pomylił w czasie publikacji, to normalne,zdjęcia uszu,3 z różnego wieku człowieka, 1 jako młody chłopak 2 jako mężczyzna 3 w wieku dzisiejszym, co za bezmyślność, człowiek się zmienia chudnie ,tyję itd uszy też nabiejają innego kształtu, liczą się tylko rysy , a te są takie same.ale głupich trzeba ogłupiać
    ci ludzie to porażka tworzą kosmos na ziemi.

    putinek powinien coś lepszego wymyślić haaaa
    jedno zdjęcie jest jak był szczypły a drugie jak przytył z wiekiem.makijaż robi swoje ,operację też , w końcu ma młoda żonę .
    przyszedł do ludmiły i powiedział aby uciekały .haha a nie wolałby pójśc do aliny i powiedzieć jej aby uciekała, przecież mieli 2 malutkich dzieci.chyba małe dzieci ratuję się najpierw, ludmiły dzieci są dorosłe,

    bzdura …..posłuchajcie ,,putinek żyję i ma się bardzo dobrze, zmieniła jego młoda obecna żona, każdy facet chcę się dopasować do młodej żony, również dziecinnieje jak ma małe dzieci,człowiek się zmienia

  23. as 17 lipca 2015 w 19:15

    lepiej napisie że teraz Putin się nie pozbiera po waszym artykule

  24. REK 18 lipca 2015 w 23:04

    ciekawy temat ale budzi wiele wątpliwości …analiza zdjęć pokazuje znaczne różnice

  25. Anka 31 sierpnia 2015 w 11:03

    Wystarczy spojrzec na jego ksztalt nosa i uszu… Dwie inne osoby.

  26. Grześ 8 marca 2016 w 08:17

    Nie ściemniajcie. Nie było żadnego wywiadu, wywiady inne wymyślają rzekome historie.

  27. rrr 28 września 2016 w 22:22

    Według mnie to sobowtór wystarczy znaleźć różnice w uszach.