Zamach w Berlinie to operacja spec-służb. Planowano wrobić Polaka w zamach!

//Zamach w Berlinie to operacja spec-służb. Planowano wrobić Polaka w zamach!

Zamach w Berlinie to operacja spec-służb. Planowano wrobić Polaka w zamach!

W środę (21.12.2016r.) polskie media podały, że polski kierowca stoczył z islamistą-zamachowcem walkę w kabinie ciężarówki. Miał wyrywać mu kierownicę, i dotkliwie zranić go nożem. Dopiero w szoferce i po dokonaniu zamachu islamista zastrzelił Polaka. Dzięki wyrywaniu kierownicy zamachowcowi i zmianie trasy ciężarówki, ofiar było znacznie mniej.

Cytuję: „Widziałem wszystko na własne oczy, to stało się dosłownie momentalnie. Wyglądało to tak jak by ktoś łapał za kierownice w celu ominięcia ludzi. Kiedy ciężarówka się zatrzymała, tam w środku w kabinie była jeszcze strzelanina.. coś strasznego.”

Szokujące ustalenia niezależnych dziennikarzy. W Berlinie próbowano wrobić Polaka w zamach. Kierowca był żywy w szoferce, a zamachowiec uciekł chroniony przez niemieckie służby – bo to była ich operacja, „Psy-Op, False Flag”. Winę chciano zwalić na Polaka. Był to typowy zamach fałszywej flagi zorganizowany przez służby specjalne w celu oczernienia Polaków i rozpętania kampanii nienawiści na ogromną skalę. Polska miała stać się najbardziej znienawidzonym narodem Europy. Dzięki niezależnym mediom nie udało się to fałszerstwo.

Przemawia za tym obecność polskiego kierowcy w szoferce. Zawsze jest tak, że takiego kierowcy się pozbywa – ogłusza się, wywleka na zewnątrz, zabija, ukrywa gdzieś w krzakach, i porywa ciężarówkę. Nigdy nie bierze się takiego pasażera na gapę na taką mokrą robotę. Przyczyny są logiczne, oczywiste i znane każdemu żołnierzowi, agentowi specjalnemu, policjantowi, czy nawet cywilowi interesującemu się wojskowością i sprawami taktyki, walki. Otóż taki kierowca w szoferce byłby zawalidrogą, utrudnieniem i ogromnym ryzykiem dla zamachowca i jego operacji. Bo może przeszkadzać, popsuć plany, i co najważniejsze – zwrócić uwagę policji na mieście.

Tu jednak kierowca był potrzebny w szoferce i to żywy by zrzucić potem na niego winę. Potem islamista by uciekł (chroniony przez niemieckie spec służby). Policja znalazłaby ogłuszonego i poturbowanego Polaka. Rezultaty śledztwa zostałyby rozmyślnie sfałszowane, Polak okrzyknięty zamachowcem, zadyma na cały świat. Tylko cud sprawił, że nie jesteśmy dziś najbardziej znienawidzonym narodem Europy. Zwróćcie uwagę na jedną, bardzo ważną rzecz – tuż po zamachu w Berlinie wszystkie media świata gruchnęły gotowcem:

-„to była polska ciężarówka, kierowcą (domyślnie: zamachowcem) był POLAK„.

Wersja ta była wałkowana przez wszystkie media świata ponad cztery godziny. Jakie mogły być przyczyny tej operacji? Można zasugerować kilka z nich w podpunktach:

-wybielenie islamistów, których zaprasza pani Merkel, odwrócenie uwagi od hybrydowej wojny domowej jaka toczy się w Europie Zachodniej.

-kampania nienawiści wobec Polaków i ogólnie Słowian – trwa od bardzo dawna;

-wyrzucenie polskich imigrantów z Niemiec;

I jeszcze jedno. Terrorysta zostawił w szoferce dokumenty. Och! Jaki dobry pan terrorysta, specjalnie je zostawił. Lub specjalnie miał je w kieszeni podczas tak skrajnie niebezpiecznej akcji, by narażać się na to, żeby mu wypadły. Po to by go zidentyfikowano – no jakie to logiczne, prawda?

Tak samo było podczas zamachów 11 września – z samolotu zmienionego w ogień i popiół, jakimś cudem uratował się paszport zamachowca. I jakimś cudem został znaleziony na dole, na chodniku, przez policjanta. No logiczne, nie? Kefir, czego Ty w ogóle chcesz, spiskowy oszołomie?

Pewne jest to, że Niemcy już trzeci raz w ciągu 100 lat urządzają ludobójstwo całej Europy na ogromną skalę. Celem islamskiej inwazji jest wywołanie hybrydowej III wojny światowej. Ona zresztą już trwa. Być może prawdą są niektóry teorie spiskowe…

Autor: Jarek Kefir

By |2016-12-25T22:14:48+00:00Grudzień 25th, 2016|Polityka|59 komentarzy

About the Author:

Jarek Kefir

59 komentarzy

  1. Bob z Georgii 25 grudnia 2016 w 15:04

    To od poczatku wygladalo na robote sluzb specjalnych BND i moze zydowskich . Zamach polaczony i Polakiem zeby pozbyc sie polskiego TRANSPORTU z zachodniej europy . Niemcy ROZPOCZNA III wojne swiatowa , o ile juz jej nie rozpoczeli .
    Polska jest spenetrowana przez niemieckie sluzby KODem , nowoczesna , Ryzym Tuskiem agentem BND ktory byl nawet Premierem wrogiego kraju .

    PIS – Zdecydowanie potrzebuje swojego seryjnego samobojcy !

  2. Tig 25 grudnia 2016 w 15:22

    90% teori spiskowych na całym świecie,z czasem okazuje się prawdą przyjacielu.Artykuł jest jak najbardziej trafny.
    Pozdrawiam

  3. Kunegunda 25 grudnia 2016 w 16:34

    Ja tez ta myślę ze to intryga szyta grubymi nićmi winni sa Peru Tusk i Schetyna bo jeżdżą na skargę do Niemiec

  4. mariusz 25 grudnia 2016 w 16:51

    Co za bzdurny artykul! Oczywiste jest tylko to ze ta cala historia z zywym podczas zamachu polakiem to bzdury bo kto by go trzymal zywego z nozem na gardle przez 4 godziny by go po zamachu zastrzelic?! Nawet kiedy polak by sie okazal zamachowcem cala jewroba na dlugo by sie nie obrazila na polske!!Nie pamietacie np jak niemiec pilot samobojca zabil wielu ludzi, wielu narodowosci?.. No tak juz tego prawie nikt nie pamieta…

  5. Prawdygłos 25 grudnia 2016 w 17:20

    chcieli wybielić ciapatych i dlatego podrzucili dokumenty ciapatego?? no to faktycznie przebiegły plan. LOL

    • heh 26 grudnia 2016 w 14:41

      Sytuacja sie zmienila I nie mieli wyboru?

  6. YGVVFTRRON 25 grudnia 2016 w 17:39

    A MOŻE KIEDY ZGUBIŁ DOKUMENTY TEN TURYSTA MERKELOWNY?
    JA BYM TO ŁĄCzYŁ Z SEJMEM NIEUDANY PUCZ KODOWCÓW.ABY MEDIA SZYBKO MIAŁY TEMAT ZASTĘPCZY

  7. ddd 25 grudnia 2016 w 17:50

    naciągane, jak to u kefira

    • Joanna 28 grudnia 2016 w 03:02

      …nie mógł być bidny deportowany „Pan terrorysta”mimo że ponoć był znany policji niemieckiej… Powód -nie miał nigdy przy sobie dokumentów (jak podawali) , ale na akcje „jarmark” zapobiegliwie dokumenty zabrał .. I bidok zgubił, pewno z przyzwyczajenia…. Wiele takich nie trzymających się kupy informacji w tej sprawie, można by wywlekać… Ludzie zginęli w tym Polak, a policja (która uchodzi za jedną z najlepiej zorganizowanych) … kiepsko tego dnia sobie radziła… Nie jestem strategiem wojskowym, a jedynie blondynką z certyfikatem transportu (krajowym i międzynarodowym) znam sztywne przepisy 😎 … I troszkę myślę… Na moje oko Wszystko od początku było baaaardzo dziwne i zaskakujące.. mając na uwadze naukę z Nicei…

  8. Michał 25 grudnia 2016 w 18:04

    No ok, ale jezeli sprawca mial sie okazac Polak to po co podzucac czy zostawiac (gubic) dokumenty uchodzcy???

    • Aleksander 28 grudnia 2016 w 23:33

      Może dla tego że plan A nie wypalił się z jakiegoś powodu. I wtedy mógł być uruchomiony plan B

  9. Krystian 25 grudnia 2016 w 20:43

    Wszystko trzyma się KUPY do tego momentu
    „I jeszcze jedno. Terrorysta zostawił w szoferce dokumenty. Och! Jaki dobry pan terrorysta, specjalnie je zostawił. Lub specjalnie miał je w kieszeni podczas tak skrajnie niebezpiecznej akcji, by narażać się na to, żeby mu wypadły. Po to by go zidentyfikowano – no jakie to logiczne, prawda?”
    Gówno prawda trzeba tylko MYŚLEĆ
    Jak służby specjalne przygotowały wrobienie Polaka to dlaczego zapomniały o dokumentach ISLAMISTY, którego potem chroniły aby mógł uciec??????????

    • Wojtek 27 grudnia 2016 w 19:21

      Przecież prawdziwi zamachowiec uciekł a dokumenty byli niewinnego ciapatego którego zaraz zastrzelono, żeby nic nie mógł powiedzieć.
      Myślcie trochę ludzie.

  10. Candino 25 grudnia 2016 w 20:46

    Jeśli terrorysta zostawił paszport to nie pasuje do całej teorii. Skoro to polak miał być sprawcą to dlaczego niby trop kierowany był na islamistę za pomocą paszportu?

  11. Anna Maria 25 grudnia 2016 w 22:31

    Największą nienawiść to Ty masz do Niemców Jarek Kefir !!!
    Nikt nieplanował wrobić Polaka, tablice były Polskie , to pierwsze myśli są że to Polak.
    Jakby na ciężarówce były tablice holenderskie czy jakiegoś innego państwa to było by mówione wpierw ze to pewnie holenderski kierowca, to logiczne!

    Nikt nie wyrzuca ”normalnych” Polaków z Niemiec. To bagno co kradnie, bije i pije to tak, na szczęście,
    Na pewno Polacy też by ich chętnie wyrzucili.

    Prawie każdy terrorysta zostawia swoją wizytówkę, bo te debile chcą żeby dżihadzisci i cały świąt wiedział kto ten zamach zrobił.
    Proszę wpierw poczytaj poszukaj upewnij się , a potem pisz !!!
    Nienawidzę takich artykułów którymi się tak ludzi podpuszcza i sieje nienawiść miedzynarodową !

  12. Scarecrow 25 grudnia 2016 w 22:35

    Ten dokument islamisty znaleziono w szoferce dopiero po dwóch dniach…A wszystko sie działo w tym samym czasie gdy Targowica przejmowala polski Sejm i nagle pojawił sie Tusk i Sikorski w Polsce, a Dukaczewski wsrod KODu przed Sejmem.
    Dziwne zbiegi okoliczności.

  13. rici 25 grudnia 2016 w 23:30

    To oczywiste ze to nie byla robota islamistow a chciano wrobic POLSKE jednak polski kierowca okazal sie bohaterem poswiecajac swoje zycie za zycie innych.A to ze to jest machloja to widac golym okiem germanskie spec sluzby znowu przegraly z POLAKAMI .

  14. Sizar 25 grudnia 2016 w 23:54
  15. Kaśka Materna 26 grudnia 2016 w 00:02

    Gorszych bzdur nie czytałam, co to za oszołom napisał? Jakiś bezmózgowiec chyba!

  16. Jan23456 26 grudnia 2016 w 00:30

    Też tak myślę, że to była operacja służb specjalnych. Poniższy link próbuje wyjaśnić motywy:

    innywariant.weebly.com/blog/zamach-na-jarmarku-bozonarodzeniowym-druga-prowokacja-gliwicka

  17. Jarek 26 grudnia 2016 w 00:41

    Panie Jarku piszesz pan p…doły i to bardzo szkodliwe szkodliwe. Zamieszanie służb specjalnych…no chyba żeby Putinowi na tym by zależało.

  18. Wiedzon 26 grudnia 2016 w 05:57
  19. marian 26 grudnia 2016 w 06:36

    to wszystko trzyma się kupy bo zamachowic przez całe nimcy nie został zatrzymany dopiero we włoszech

  20. ast 26 grudnia 2016 w 09:35

    Myślę, że dobrze byłoby zrobić zrzutę na leczenie KEFIRA. Po co ma się chłop męczyć pisaniem głupot i jeszcze zarażać innych. Bo że choroba jest wściekle zaraźliwa widać po innych jego i jemu podobnym teoriach.

  21. Rys 26 grudnia 2016 w 10:05

    Co za głupoty …

  22. Polak 26 grudnia 2016 w 10:49

    Kefir oszołomie, skoro chcieliby wrobić Polaka to po co podniecasz się znalezionymi dokumentami zamachowca?

  23. marek 26 grudnia 2016 w 10:55

    jak czytam ten artykuł to wydaje mi się, że to napisał ten aktor posługujący się pseudonimem Aleksander Jabłonowski. znowu się pod kogoś podszywa? tym razem Jarka Kefira…

  24. Mario 26 grudnia 2016 w 10:57

    To żaden cud uchronił nas przed tą falą nienawiści i spekulacji że to niby polak wjechał w ten tłum tylko odważny opór polskiego kierowcy i jego determinacja by do tej tragedii nie dopuścić. Dzięki niemu wizerunek Polski i polaków na świecie zyskał bardzo dużo. Renta dla jego rodziny to piękny gest pani premier ale za mało adekwatny dla czynu tego bohatera i przede wszystkim dla skutków w postaci opinii o nas, o polakach na świecie. Temu człowiekowi nie tylko bardzo wiele zawdzięczają Niemcy którzy uniknęli śmierci ale i my,Polacy.

  25. M 26 grudnia 2016 w 11:28

    Autor wart jest swoich czytelnikow. Idioci.

  26. James Bond 26 grudnia 2016 w 11:34

    Pomyslcie kurwa zamiast lykac brednie jak pelikan swieze rybki. Jesli byla to operacja makrelowskich spec sluzb aby oczernic polakow to na chuj im bylo sie poslugiwac amatorem islamista ktorego potem spec sluzby mialy ochraniac umozliwiajac mu ucieczke. Teoria ktorej sam Macierewicz by sie nie powstydzil.

  27. braksłów 26 grudnia 2016 w 12:02

    Jak można wymysleć coś atkeigo?W głowie się nie mieści. W głowie!!! Komuz ależy na tym abyw ojna była? Jak można takei cośw ymyślać A moz to po prostu nowa ksiażka beletrystyka? Panei Kefir ciut zastanowienia nad tym co się pisze bo ludzie wierzą niektórzy niestety. Niestety wierzą ato bzdura wyssana z palca! Ale wierzą Ci, któyz tak naparwde czytają tylkogoscia neidzielnego

  28. braksłów 26 grudnia 2016 w 12:02

    Jak można wymysleć coś atkeigo?W głowie się nie mieści. W głowie!!! Komuz ależy na tym abyw ojna była? Jak można takei cośw ymyślać A moz to po prostu nowa ksiażka beletrystyka? Panei Kefir ciut zastanowienia nad tym co się pisze bo ludzie wierzą niektórzy niestety. Niestety wierzą ato bzdura wyssana z palca! Ale wierzą Ci, któyz tak naparwde czytają tylkogoscia neidzielnego .POlacy się posza aby ich wnnIemczech zatrudnaic!!! I [racuja teraz znajoma pojechal zkolezankami. Sztuk 4 do zakladow meisnych i kilku chlopakow zmoejgo maista. Prosze nie wymyslac bzdur@!

  29. Boleslaw Smialy 26 grudnia 2016 w 12:04

    W tym „artykule”, nie ma zadnego, powtarzam zednego dowodu, na stawiana teze.

    Boleslaw Smialy

    P.S. Autor moglby sie podpisac iminiem i nazwiskiem. A jesli tego ne robi, niech wprosp napisze, ze uzywa pseudonimu.Tak jak ja to orobie.

  30. Tomasz Trzcinski 26 grudnia 2016 w 12:12

    Nawet najbardziej nieprawdopodobnym hipotezom ufać nikt nie każe ale brać pod uwagę jako nie do końca niemożliwe – trzeba wszystko. Wie o tym każdy dobry detektyw.

  31. szrek 26 grudnia 2016 w 12:53

    ludzie ale wy macie fantazyjne mysli powyniscie robic kariere w filmach fantastycznych

  32. innominate 26 grudnia 2016 w 13:03

    Sracie się o te dokumenty a niechce wam się przypomnieć manipulatorzy że te dokumenty z mordą zamachowca znaleziono właśnie kilka godzin później po tym gdy dokonano kalkulacji i oceniono że operacja się zesrała i trzeba ograniczać straty…

  33. marek zegarek 26 grudnia 2016 w 16:36

    Tam nie było żadnego islamisty tylko jego dokumenty . Ciężarówkę prowadził agent służb niemieckich . Agent uciekł niby islamista o zostawił dokumenty islamisty a polaka zastrzelił niby to terrorysta zrobił żeby polak nie ujawnił jak było naprawdę i kto prowadził ciężarówkę.

  34. Zyb 26 grudnia 2016 w 16:47

    A ma zjebany łeb co pisze te bzdury hahahaaaaa..

  35. kaduk 26 grudnia 2016 w 16:57

    Autor powinien jak najszybciej zmienić psychiatrę.

  36. podpis 26 grudnia 2016 w 17:15

    Kefir jedzie po bandzie… a gdzie sa twoje teorie spiskowe dotyczace PiSu?

  37. sts 26 grudnia 2016 w 20:10

    ten pan Kefir marnuje się – dlaczego nie zarządza polskimi służbami u Antka ??? Taka strata dla państwa?????

  38. nikt 26 grudnia 2016 w 20:24

    Kefir ? Jarek? co tobie Chłopie się popieprzyło głową w jakieś drzwi przywaliłeś?

  39. Roberto 26 grudnia 2016 w 20:54

    Po to podrzucili dokumenty ciapusa-brudasa żeby wszyscy myśleli że Polak chciał wrobić ciapatego. Miało być tak że Polak łapie ciapatego,wjeżdża w tłum i próbuje wrabiać brudasa. Policja znajduje dowód rzekomo zgubiony w szoferce przez ciapatego który to dowód osobisty jest dowodem tego że arabus rzeczywiście był w ciężarówce.Potem odnajdują poobijanego ciapatego,który zeznaje że został pobity przez Polskiego kierowcę i wciągnięty przez niego do ciężarówki. I tak Polak byłby wrobiony.
    Poza tym media od razu bez zweryfikowania trąbią że to Polak był kierowcą,że to polska ciężarówka.
    Pewnie w porwanie i pobicie przez Polaka by uwierzyli bo Polacy są stereotypowo znani z agresji i huligaństwa

  40. Makita 26 grudnia 2016 w 21:13

    Ten kto wymysla takie rzeczy musi miec niezle zryty beret. A ci, ktorzy to lykaja jak molode pelikany to musza byc totalnymi polglowkami 🙂 DOWODY!

  41. ffuyi 26 grudnia 2016 w 22:37

    co za brydnie az sie rzygac sie jak to czytam paranoje polaczkow nie na granic..

  42. Tom 26 grudnia 2016 w 22:44

    do każdej historii łatwiej jest dorobić intrygę niż oddać hołd zmarłym ofiarą z naszym Polakiem na czele .. to straszne :/

  43. anna 26 grudnia 2016 w 22:53

    co za bzdury ten co to pisal powinien udac sie do psychiatry i ci co w to wierza razem z nim,pozniej sie dziwicie ze nikt na swiecie nie lubi Polakow,jak czytam takie artykuly to wstydze sie ze jestem Polka.Ludzie opamietajcie sie przestancie zyc nienawiscia to do niczego was nie zaprowadzi.

  44. Jan 26 grudnia 2016 w 23:19

    to napewno sprawka PiSu i chca zrzucic wine na niemcow

  45. Pisarz 27 grudnia 2016 w 00:58

    Psychoteoria, emocjonalnie poszkodowanego autora!

  46. zzz 27 grudnia 2016 w 01:46

    Widac,ze przeprowadziles wnikliwie blyskawiczne sledztwo na szeroka skale.Widac ,ze masz niezbite dowody ,ze pokusiles sie sypnac tymi oskarzeniami w internecie.Moze Macierewicz Ci w tym pomagal,on sie zna na takich sprawach.Bo jesli nie masz na to dowodow to musisz byc totalnym debilem wypisujac takie rzeczy.Zanim kogos baranie oskarzysz badz pewien tego co piszesz!

  47. Gaba 27 grudnia 2016 w 02:58

    Z faktow ktore znamy to byla red flag operation.
    Przypominam ze jeden z zamachowcow Charlie hebdo tez „zgubil” swoje dokumenty w samochodzie. Odnaleziono go na monitoringu CCTV kupujacego bilet na lotnisku. Odlecial do swoich jihadystow.
    Odnajdywanie dokumentow jest typowe we wszystkich atakach tzw „red flag”. Sa one organizowane i wykonywane pod ochrona sluzb specjalnych.
    Rok temu atak na stadion sportowy w Paryzu, zostawione dokumenty itd.
    Pan Kefir ma racje.

  48. LBN 27 grudnia 2016 w 10:41

    Co za debile wymyslaja takie artykuly podsycajace nienawiesc . Nie bylo zadnych niezalerznych dziennikarzy i nikt nie myslal ze to mogl byc polak po za tym zadne spec slurzby to nie byly a moze to wlasnie polskie spec slurzby wymyslily ten denny artykol..

  49. Artur Smigielski 27 grudnia 2016 w 17:21

    Same bzdury – Moze ktos jak nie zna jezyka i jest na takie glupoty podatny to uwierzy. Ale to nic jak same klamstwa, manipulacja.

  50. wkqrwiony 28 grudnia 2016 w 06:41

    są informacje ze kierowca byl martwy w chwili zamachu… skonczcie.z.czytaniem.komiksow o slowianofobii…
    merkel nalezą sie baty -fakt
    pseudo islamcow nalezy exterminowac – fakt

  51. kaina 28 grudnia 2016 w 10:15

    ogolnie naciagane tylko zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego nie wzial tych dokumentow kiedy uciekal, mysle ze tego faceta ktos wrobil, pewnie jakis inny czlowiek z isis. zaden terrorysta nie zostawilby dokumentow pod siedzeniem i potem uciekl

  52. wiki 28 grudnia 2016 w 11:11

    Jak widze schetyne i petru mam odruch wymiotny tez ma tak ktos??

  53. Anarchista 28 grudnia 2016 w 11:18

    Agentem rosyjskim jest Maciarewicz, a Jarosław K po podpisaniu lojalki 13 grudnia chodzi na pasku komuny,