W Niemczech wchodzi w życie zakaz bycia kobietą

//W Niemczech wchodzi w życie zakaz bycia kobietą

W Niemczech wchodzi w życie zakaz bycia kobietą

Europa w imię chorej poprawności politycznej staje na głowie. Jak czytamy w niemieckich mediach: „10 latki nie powinny prowokować uchodźców do ataków seksualnych„. Do tego zachęcają politycy za pośrednictwem politruków partyjnych. Jednak pionierem jest Burmistrz niemieckiego miasteczka Bad Schlema, który radzi mieszkańcom dostosować garderobę do uchodźców. Jednocześnie wyjaśnia, że „dziewczynki powinny ubierać się tak, aby nie prowokować napaści seksualnych„.

To upadek chrześcjiańskiej cywilizacji w Europie. Można śmiało powiedzieć, że w Niemczech wchodzi tylnymi drzwiami zakaz bycia kobietą. Czas jasno powiedzieć: STOP dla islamizacji Europy!

By |2016-02-06T01:25:44+00:00Luty 6th, 2016|Polityka|11 komentarzy

About the Author:

Redakcja
Niezależny portal obywatelski. Łączymy ludzi, dla których pisanie jest pasją. Poruszamy tematy, które dla innych mediów są zbyt trudne.

11 komentarzy

  1. Anna 6 lutego 2016 w 19:58

    Jak można być tak naiwnym? Czy ten burmistrz chce wprowadzić Islam?

  2. erfwer 7 lutego 2016 w 12:20

    taa może niech jeszcze w burkach niemki chodzą jak im się coś nie podoba niech w,y,p,i,e,r,d,a,l,a,j……

  3. Zdzisław 7 lutego 2016 w 15:48

    ŻYJEMY W WIELKIM UCISKU GDZIE CZŁOWIEK WALCZY JAK TU PRZEŻYĆ A JESZCZE WCISKA MU SIĘ OSOBY SPOZA JEGO KULTUROWOŚCI KTÓRA GO WYKOŃCZY !!!!

  4. radek 7 lutego 2016 w 16:34

    Kazdemu ciapatemu na czole napisac uwaga jestem islamisata

    • Kasandra 7 lutego 2016 w 20:38

      Dokładnie hahahaha

  5. antypropaganda 7 lutego 2016 w 20:30

    Tytuł i zdanie: „W Niemczech wchodzi w życie zakaz bycia kobietą” i „Można śmiało powiedzieć, że w Niemczech wchodzi tylnymi drzwiami zakaz bycia kobietą” – to propaganda dla idiotów. Kto wymyśla takie głupie tytuły?

    • ickowaty 8 lutego 2016 w 22:07

      Racja, coraz wiecej tego typu nagłówków lub stron co nie mają wiarygodnegoi źródła…

  6. Kasandra 7 lutego 2016 w 20:37

    Im się w dupach pojebało. Napewno nie będę nosiła zimowych ciuchów w lato. Chyba mają kurwa coś nie tak z garami. Dojdzie do tego że z Berlina pojadę na alaske. No chyba są pojebani.

  7. Fafik 7 lutego 2016 w 21:15

    Gnać islamską hołotę z Europy!

  8. Krzysztof 7 lutego 2016 w 21:29

    Co za idiotyzmy. Pressmania ogłupia podając fałszywe informacje.

  9. Zbigniew 9 lutego 2016 w 10:15

    Ha ha ha ha ha ha ha .
    Moda na burki
    Kiedy to „modne ukulturowienie ” kobiet dotrze do Polski ?