Uwaga na razie proszę Was wszystkich, gdzie możecie w internecie, prasie w radiu czy TV informujcie o tych oszustwach.

Przygotujcie dane jak do prokuratury/policji  że:

– na portalu była reklama…

– obiecywano materiały do wprost błyskawicznej nauki jęz. obcych … w 3 poziomach.

-które miały kosztować z a poziom 1……. 2…………3……….

– obiecywano że po zamówieniu ich (żądano: imię, nazwisko,ulicę nr domu i mieszkania, kod i miasto) zadzwoni konsultant i wszystko wyjaśni

– nigdy nie podpisywano się personalnie tylko np, dział kontaktu z klientem

– dzwoniono z tel nr…………….

– Jeśli ktoś się przedstawił to podać jego personalia………….

-Przysłano Wam przesyłkę za którą poczta pobrała ……zł

– W przesyłce było  np: fiszki, dyskietka….. niesprawna

-Próbowaliście interweniować dzwoniąc pod nr………. lub na maila……

– Czy ktoś się zgłosił (podać personalia!) i co powiedział…….

Pytajcie gdzie możecie w policji, w urzędach skarbowym nawet posłów

niech poradzą nam, przecież oni są do tego, a nie tylko brać dobre pieniądz i diety a naród mają w tylnej części ciała. Nawet pokazać prezydentowi elektowi, że liczymy na praworządność, którą władze powinni nam zabezpieczać!

Franciszek Krzysiak a ja jutro postaram się od siebie napisać co zrobiłem bo dziś już nie mam chwili czasu!

Oto następni oszukani :

  1. Baśka 3 czerwca 2015-  w 13:28– Odpowiedz

    Szanowny Panie Franciszku,

    Serdecznie dziękuję za ostrzeżenie, moje podejrzenia wzbudziła nieprofesjonalna odpowiedź na złożone zamówienie i tak dotarłam do Pana informacji.
    Jestem Panu bardzo wdzięczna, bo ten Pan nie zdążył mnie na szczęście jeszcze oszukać.
    Sądzę, że warto byłoby zainteresować tematem Dzień Dobry TVN, bo Super Linguo ogłasza się nadal intensywnie w internecie.

    Pozdrawiam,

  2. drhumor 4 czerwca 2015 w 14:44– Odpowiedz

    Pani Basiu upoważniam Panią do wykorzystania moich publikacji po poinformowania Dzień Dobry TVN bo ja nie oglądam polskiej TV i może Pani gdyby zechcieli przekazać moje namiary. A Panię zaliczę do naszego grona jako zagrożoną oszustwem, ale się mu nie udało dzięki naszej akcji samoobrony kontra oszustowi!
    Pozdrawiam.
    F. Krzysiak

  3. Miro 4 czerwca 2015 w 22:09– Odpowiedz

    Ja też dałem się nabrać. 2 poziomy za 234zł. Otrzymałem 1 płytę, pustą. Idę na policję

  4. Artur 5 czerwca 2015 w 15:21– Odpowiedz

    Niestety jestem następnym oszukanym przez tą firmę.Język niemiecki w 1 poziomie.Telefon z którego do mnie dzwoniono to732 285 091 ale oczywiście papuga mówi że nie odbiera połączeń przychodzących.Panie Franciszku mój kontakt wysłany do Pana przez Facebook.Pozdrawiam.

  5. Krystyna 5 czerwca 2015 w 18:13– Odpowiedz

    Ja w dniu dzisiejszym tj. 5 czerwca 2015 r. otrzymałam przesyłkę Super Linguo za 137 zł – 1 stopień, niestety nie można otworzyć programu z płyty CD. Dzwoniłam na numer telefonu: 799 237 549 z którego dzwonił do mnie prawdopodobnie oszust, ale nikt nie odpowiada. Wysłałam wiadomość z reklamacją na kontakt: super.linguo.pl@gmail.com, ale nikt nie odpowiada.

  6. Ewa 6 czerwca 2015 w 10:58– Odpowiedz

    Panie Franciszku, niestety mnie oszukał, dostałam jedną płytę zamiast 2, dzwoniła do mnie pani, która próbowała mnie namówić na 3 płytę. W środku nie ma ani paragonu, ani faktury. Czy można to zgłosić na policję?
    Ewa

  7. ANNA 6 czerwca 2015 w 16:16– Odpowiedz

    Mnie ta firma też oszukała otrzymałam płytę ale jest złej jakości,to podróbka za 137 zł. Uważajcie i nie kupujcie to lipa mnie zachęcił telefon od miłej pani pozdrawiam oszukanych

  8. Luśka 7 czerwca 2015 w 08:25– Odpowiedz

    Witam Państwa,
    Dołączam do grona naiwnych, niestety. Dałam się nabrać na łatwość nauki, dla odmiany j. francuskiego. Płyta, którą dostałam to jakaś paranoja zupełna. Brak faktury, brak instrukcji lub jakiejkolwiek informacji, płyta w opakowaniu zastępczym – jednym słowem ściema i oszustwo totalne. Jedyne wyjście, to zgłoszenie do organów ścigania, z urzędem skarbowym na czele. Czy ktoś mieszkający w Warszawie mógłby sprawdzić, co się mieści na Chałubińskiego? Może to puste pole jest….. Dziwi mnie tylko, że na kilku portalach są te reklamy i kompletny brak negatywnych komentarzy – same zachwyty. Domyślam się, że umieszczane przez tę samą oszukańczą firmę.
    Pozdrawiam

  9. Elżbieta 7 czerwca 2015 w 11:38– Odpowiedz

    Jestem kolejną osobą która kupiła płytę z j. Niemieckim i miały byc 3 zestawy słówek za 248zł a to coś nie działa. napisałam maila do.Super Linguo że płyta nie działa odpisali że w ciągu 3 dni oddzwonią jednak teraz po tych komentarzach widzę że jestem kolejną osobą oszukaną

  10. Bogusław 7 czerwca 2015 w 13:40– Odpowiedz

    Witam Pana Franciszka. Również dziękuję Panu za ostrzeżenie, odnośnie oszusta. Ja takową reklamę odwiedziłem na portalu wp.pl tydzień temu w czwartek i od razu zamówiłem dwa zestawy do języka francuskiego i angielskiego. Dwa stopnie promocyjnie miały kosztawać 237 zł za jeden język czyli 474 za dwa. Promocja kończyła się w tym samym dniu, czli dniu złożenia zamówienia. W sobotę zadzwonił do mnie Pan /nazwiska nie pamiętam/ przedstawiawiając się za pracownika w celu potwierdzenia złożonego zamówienia oraz propozycją zakupu dodatkowo w cenie promocyjnej, trzeciego stopnia w cenie 800 zł za oba języki, czyli 400 za jeden?! Byłem bardzo zaskoczony bo super linguo trzy stopnie oscyluje w granicach 2000 tysięcy zł. Pan ten poinformował mnie, że przesyłkę darmową otrzymam w piątek po Bożym Ciele. Przesyłki i powiadomienia nie było, ale być może będzie w przyszłym tygodniu i dzięki Panu będę mógł się do niej odpowiednio ustosunkować. W piątek rano coś mnie tknęło i włączyłem neta czytając Pana bloga. Gdybym tego nie zrobił być może, a raczej na pewno zapłaciłbym za przesyłkę i padłbym ofiarą oszustów.
    Pozdrawiam Pana serdecznie!

  11. Marcin 7 czerwca 2015 w 19:03– Odpowiedz

    Witam Państwa. Z moja żoną w ogóle są teraz jaja bo nie zatwierdziła zamówienia a przyszedł mail ze wysyłka dojdzie za pobraniem. Oczywiście tylko email, żadnego adresu czy telefonu, nic nie zostało zaplacone (płatność za pobraniem). Odpisałem ze rezygnuje i tyle. Jak przyjdzie listonosz czy kurier nie odbiorę dziadostwa i tyle. Strasznie dużo się teraz tych oszustów narobił. W sumie może i bym się skusil ale inna cena była w reklamie a inna się pojawiła później. Mam nadzieje ze nie będą mnie straszyć prawnikami. A czy Państwo odbierali te przesyłki?

  12. Iwona 7 czerwca 2015 w 22:31– Odpowiedz

    Witam
    Ja również jestem ofiarą Super Linguo. Jest mi bardzo przykro i ciężko zwłaszcza, że za płytę z błędem zapłaciłam 156 zł. Zadzwonił do mnie pan i potwierdził wysyłkę próbując wcisnąć trzeci poziom. Jestem w szoku, że dałam się oszukać, zwłaszcza, że czytałam wszystkie opinie i żadnej negatywnej.