Można oczywiście zlekceważyć radę schorowanego emeryta, który właśnie przekroczył osiemdziesiąt lat, ale też jest oficerem WP w stanie spoczynku, doktorem habilitowanym nauk o obronności i byłym ministrem obrony – moim dziełem jest np. armato-haubica KRAB.

A więc rada:
Musimy, dbając o demografię (tu jest bardzo źle) budować silną armię posiadająca zdolność do działań ofensywnych, jeśli będzie trzeba stabilizować wschodnią flankę NATO. Działając w ścisłym związku sojuszniczym z USA. Chcąc utrzymać taki kierunek w polityce bezpieczeństwa narodowego Polacy muszą powołać rząd, które będzie współpracował z prezydentem Karolem Nawrockim.
…….
PS. Rządzącym w Kijowie pod rozwagę. Ociekająca krwią polskich dzieci i kobiet zamordowanych przez upowskich oprawców Ukraina chciała jako sojuszniczka Hitlera być częścią Europy budowanej przez III Rzeszę. A Niemcy jej w ich Europie nie chcieli. Nie zapominajcie o tym rządzący Ukrainą.

Autor: prof. Romuald Szeremietiew
Polski polityk, publicysta, doktor habilitowany nauk wojskowych specjalista w zakresie obronności (habilitacja „O bezpieczeństwie Polski w XX wieku”), nauczyciel akademicki, m.in. profesor nadzwyczajny Akademii Obrony Narodowej i Akademii Sztuki Wojennej, więzień polityczny PRL, poseł na Sejm III kadencji, były wiceminister i p.o. ministra obrony narodowej.