POLACY! Włączcie wszystkie urządzenia. Używajcie prąd! Ściema rządu

//POLACY! Włączcie wszystkie urządzenia. Używajcie prąd! Ściema rządu

POLACY! Włączcie wszystkie urządzenia. Używajcie prąd! Ściema rządu

Rząd Ewy Kopacz robi z nas wariatów? Czy w tym kraju jest premier? Szefowa niby polskiej Rady Ministrów apeluje do narodu, aby ten wyłączał prąd i oszczędzał, bo grozi nam katastrofa. Siedzę i przecieram oczy ze zdumienia. Kumple z boiska sprzedali prawie wszystkie polskie „srebra gospodarki”, przeżarli i roztrwonili kasę na inwestycje, które są niepotrzebne lub nie wnoszą niczego dla rozwoju kraju. A teraz nam każą oszczędzać prąd jak w czasach PRL-u? Gdzie my żyjemy? Czy leci z nami jeszcze pilot? Czas na masowy bunt!

Sieć energetyczna w Polsce jest jedną z najgorszych w całej Europie i jej obecny stan jest skandalicznie zaniedbany. W związku z tym apeluję: Niech Ewa Kopacz zacznie od siebie i wyłączy w budynku rządowym klimatyzację. W innym przypadku nie słuchajmy następnych gorąco kretyńskich pomysłów. Przecież energia elektryczna jest m.in. właśnie po to, żeby jej używać w gorące dni, a nie ją wtedy wyłączać. Emiraty Arabskie mają klimatyzację wszędzie i 35 stopni jest dla nich niemal chłodnym dniem, a u nich nikt nie apeluje by oszczędzać prąd.

Mając to wszystko na uwadze zachęcam, aby w ramach protestu przeciwko nic nieróbstwu koalicji PO-PSL, włączyć wszystko, co możliwe w każdym polskim domu. Sam tak robię od dzisiaj codziennie o 19:30 w trakcie „Wiadomości”. Namawiam Was wszystkich do tej akcji. Kochani czas żeby w końcu szlag trafił walącą się sieć energetyczną.

Żądam wyjaśnień od Ewy Kopacz: dlaczego przez kilkadziesiąt lat nie zrobiono nic by wyremontować polskie sieci energetyczne? Premier niech odpowie Polakom, gdzie poszła i idzie kasa z energetyki…

By |2015-08-11T16:58:54+00:00Sierpień 11th, 2015|Polityka|15 komentarzy

About the Author:

Fiatowiec
Zawsze na straży prawa! Szeryf Internetu, Bloger Roku, dziennikarz obywatelski. Współpracował ze Śląską Gazetą oraz portalami Netformator.pl; Redakcja.pl; blogosfera Newsweeka; Nowy Ekran; MediaRP.pl; RadioRP.fm. Pisze dla Warszawskiej Gazety i w mediach internetowych.

15 komentarzy

  1. DJ Ramol 11 sierpnia 2015 w 18:20

    Jeden z najdurniejszych wpisów ever. Mam nadzieję, że czytelnicy nie dostroją się poziomem.

  2. ja 11 sierpnia 2015 w 20:57

    to jest durne.. o 19:30 kiedy temperatura spada elektrownie moga już pracować normalnie więc co taki protest da? lepiej protestuj w godzinach szczytu 10 – 17. pozatym choćby 10 000 ludzi takich jak ty włączyło wszystko w domu to bedzie nie więcej niż 50kW a 50 kW to prawie każdy większy agregacik wyciągnie. a nawet gdyby i was było 200 000 to jedym agregatem można was zasilić. pozatym największymi pożeraczami prądu w naszych domach są urządzenia grzewcze np czajnik kuchenka elektryczna. to teraz w tym 35 stopniowym upale włącz sobie czajnik i np przez godzine nonstop grzej wode oraz włącz kuchenke elektryczną wszystkie 4 pola 🙂 i życze miłego dnia w takim skwarze.

    problem leży w budowie elektrownii mamy niski poziom rzek i nie ma czym chłodzić bloków w elektrowni. temperatura wody którą elektrownia „wylewa” do rzeki może wynosić maksymalnie 35 stopni a rzeki mają temp 25-27 stopni. gdyby było więcej wody to by wszystko mogło normalnie śmigac bo można by użyć więcej wody

  3. Beka z typa 11 sierpnia 2015 w 21:58

    Jednym zdaniem: na złość babci odstrzelmy sobie jajko. Fiutowiec, ty jesteś normalny?

    • dj ramol 12 sierpnia 2015 w 06:59

      nie jest, ale trzeba przyznać, ze lojalnie o tym uprzedził, wybierając sobie nicka 🙂

  4. bura 11 sierpnia 2015 w 23:20

    Panie Ja prosiłbym nauczyć się liczyć 10 000 domostw x 10kW ( Klimatyzacja,telewizor,lodówka,wentylatory,pralka,kilka żarówek,komputery+bojler itp co kto tam ma ) poza bojlerem a woda w kranie u nas zawsze zimna to nie są urządzenia grzewcze daje 100 000 kW na godzinę a to nie jest 50 kW i nie napędzi tego byle agregacik

    Pozdrawiam

  5. Macs 12 sierpnia 2015 w 00:27

    te dotychczasowe komentarze świadczą o trollach internetowych etatowi czy sezonowi ?
    trzeba być ślepym zeby nie widzieć ze „król jest nagi”

  6. Delfina 12 sierpnia 2015 w 06:34

    Powiem uczciwie, ze Kopacz jak Kopacz… ale to zaniedbania także okresu PiS i Solidaności….nie chodzi mi aby PO bronić ale aby uświadomość wszystkim, że w tym przypadku PIS jest rownie winien… oni wszyscy… cała banda darmozjadów z Wiejskiej i nie tylko jest w równym stopniu winna tej sytuacji… my ich wszystkich wybieraliśmy na podstawie ‚kontraktu politycznego’ z założeniem, że będą robić dobrze dla Państwa i Społeczeństwa. Wszystkich ich od 89 roku bym z majątków uzyskanych po tej dacie wyzeła i to co by się uzyskało przeniosła na naprawę tego co gremialnie spieprzyli przez te 25 lat

    • SL 13 sierpnia 2015 w 14:30

      Racja!

  7. dj ramol 12 sierpnia 2015 w 07:03

    Macs, król nie jest nagi. Życzę powrotu do zdrowia.

  8. Jacek 12 sierpnia 2015 w 08:44

    A CO TO BEDZIE JAK WYBUDUJA TE OSLY ELEKTROWNIE ATOMOWA ? WODY TYLE CO NA PUSTYNI ;TO BEDA CHLODZIC WENTYLATORAMI:

  9. Dupek 12 sierpnia 2015 w 09:26

    Śmierdzi śmierdzi korupcja polskiemu rzadkowi znów brakuje kasy wiec próbują takimi tekstami własnie zachęcić do urywania prądu bo drastycznie podciągnie to gospodarkę nie bez powodu trafiłem tu z reklamy… Jeśli to widzisz to pól sukcesu, niech każdy przez miesiąc wgl nie używa elektryczności jeśli naprawdę chcemy zaszkodzić tym złodzieją.

  10. łubudubu 12 sierpnia 2015 w 16:33

    głucho wszędzie, ciemno wszędzie….co to będzie….co to będzie ….. 😀

  11. SL 13 sierpnia 2015 w 14:11

    Jest za tym, aby Polakom mieszkajacym na stale za granica odebrac prawa wyborcze.
    Sam cos wiem na ten temat, jak sie ocenia sytuacje w Polsce i rzadzacych z pozycji wygodnego fotela BMW 535 za 79.000 Euro, 2000 km od Polski.
    A na temat Fiutowca, nie bede sie rozpisywal. Coz, mieszka na stale za granica, co on wie o Polsce. Co on w ogole wie?
    Pozdrawiam serdecznie!

  12. Robert 13 sierpnia 2015 w 15:10

    To prawda, ze przez 25 lat „polskiej demokracji” zabawiano się przejadaniem lub niszczeniem wcześniejszego dorobku. Dyletanci Magdalenki nie potrafią sobie uzmysłowić prostej rzeczy jaką jest wytrzymałość i zmęczenie materiału.Nie potrafią zareagować na informację i wiedzę funkcjonującą dość powszechnie od 40 lat, że kraj na ponad 60% powierzchni stepowieje, a zasoby wodne są najniższe w Europie. Wolą swawolić na orlikach i u Sowy.! Wprowadzać prawo zabraniające gromadzenia wody, budowania zbiorników retencyjnych czy małych elektrowni wodnych. Uważają, że to bóbr i jego ochrona naprawią i rozwiążą nasze problemy. I popularyzują powszechnie to warjakowstwo! .

  13. piatkosia 14 sierpnia 2015 w 10:33

    Nie będę specjalnie włączać wszystkiego w domu – nie dam tym chujom więcej podatku niż to konieczne – zamiast zaszkodzić rządowi – jak piszecie, dążycie do tego, aby mieli coraz większe wpływy z akcyzy za prąd. Good job, prawie jak spalenie wyborczej po wykupieniu jej nakładu ze wszystkich najbliższych kiosków. Nie dajcie im zarobić no cholera jasna. Oni mają nas gdzieś, póki hajs się im zgadza, zrozumcie to wreszcie.