W „naszych” władzach i „naszym” parlamencie są w większości męty!

//W „naszych” władzach i „naszym” parlamencie są w większości męty!

W „naszych” władzach i „naszym” parlamencie są w większości męty!

„Bolek” wykonał partii zadanie i czeka na narodu uznanie…

„Trzeba być ślepym i nie mieć w ogóle rozumu, aby nie rozumieć, że KC PZPR razem z MON, którym sterował zbrodniarz Jaruzelski przygotowało:
– stan wojenny,
– podstawiano do tworzącej się Solidarności swoich ludzi, których zadaniem było:
a/ udawać, że są postępowi,
b/ poustalać tych, którzy są przeciw władzy, aby ich potem likwidować fizycznie lub prawnie,
Za wykonanie to zadania zostali:
– parlamentarzystami
– otrzymali przeróżne dobre płatne stanowiska.

Lech Wałęsa był i jest:
– prostakiem,
– kukłą, która wykonywała zadanie tak, jak mu kazano,
Aż do śmierci

– zalecił wybranie zbrodniarza Jaruzelskiego na prezydenta i go wybrano, bo w rzekomo „naszym” parlamencie były w większości męty, które dziś obradują nad „Projektem uchwały broniącej Wałęsę przed oskarżeniami o jego negatywnej działalności…”

Wg mnie on nie zasługuje na najmniejszy szacunek, a na potępienie za współpracę z wrogami Narodu Polskiego!
Przecież to on powiedział o Solidarności, która chciała poprawy życia obywateli i liczyła 10 000 000, że „trzeba rozwiązać to badziewie!”

Dziś Solidarność jest fikcją, a on nicpoń jeździ po świecie zadowolony, że mu zazdroszczą!
„Jeszcze Polska nie zginęła, lecz jest na tej drodze!
Jak tak wszystko dale pójdzie, nikt nam nie pomoże!”

Franciszek Krzysiak wciąż represjonowany przez postkomunistyczne władze, które boją się publicznie ze mną rozmawiać, a chyba najbardziej nienawidzi mnie z MON-u (wg mnie bastionu postkomunizmu!) płk Dariusz Wiśniewski i on twierdzi, że minister Macierewicz nie chce ze mną rozmawiać! Uwierzę w to, jak mi to sam minister przez telefon powie!

By |2016-04-13T04:57:24+00:00Kwiecień 13th, 2016|Polityka|1 Comment

About the Author:

Franciszek Krzysiak przeżył 3/4 wieku... tzn.17.02.2016 skończył 75 lat - super sprawny intelektualnie dlatego znienawidzony przez postkomunistyczno-oportunistyczne kanalie! Czytajcie, co piszę na www.bramadlugoliczna.esy.es lub na www.drhumor.gdansk.pl (gdzie od lat straszą czytelników, że są wirusy i bez przerwy niszczą mi teksty i obrazy),na www.pasjoneo.pl lub tylko wpisujcie drhumor, to znajdziecie dużo prawdy o tych, co rządzili i rządzą nami. Możecie też mnie zamówić jako przewodnika turystycznego w Trójmieście lub w okolicy), pokażę Wam też gwałconą prawdę w naszych zabytkach przez komunistycznych dyletantów - tego nikt inny Wam nie pokaże, nawet gdyby wiedział tak dużo jak ja, bo się boją! Szukajcie też mojej książki w internecie: „Kompromitacja… Gdańska i …, ministra kultury!” – byłej minister prof. zwycz. historii sztuki M. Omilanowskiej też to dotyczy - na szczęście już jej nie ma. Zobaczymy czy i jak będzie dbał o zabytki prof. Gliński, czy tylko o swoje stanowisko i układy. Jak napisał ojciec był architektem, matka w czasie wojny walczyła z faszyzmem, on ur. w 1954 r. w młodości miał ambicje i sukcesy w sporcie - ciekawe ile ambicji i odwagi będzie miał teraz... ja bym się cieszył, gdyby był bardzo ambitny, to bardzo chętnie bym mu pomógł odkłamać zakłamany Gdańsk skompromitowany Encyklopedią Gdańską, o której napisałem że jest g.... warta. Tego bloga następnego dnia usunięto, ale fetor z nie leci!

One Comment

  1. Darek 15 kwietnia 2016 at 04:09

    Mieszkam od 25 lat w usa i tym co pan pisze wiem od dawna i zastanawiam sie dlaczego tak wielu polakow tego nie przyjmuje do wiadomosci

Comments are closed.

Google+